Żużel - Best Speedway Tv

Emocje gwarantowane - zapowiedź Moje Bermudy Stal Gorzów - For Nature Solutions Apator Toruń | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Emocje gwarantowane – zapowiedź Moje Bermudy Stal Gorzów – For Nature Solutions Apator Toruń

Stal Gorzów
Spis treści

Emocje gwarantowane – zapowiedź Moje Bermudy Stal Gorzów – For Nature Solutions Apator Toruń

W najbliższą niedzielę na stadionie Edwarda Jancarza odbędzie się 3. kolejka PGE Ekstraligi, gdzie Stal Gorzów podejmie zespół z Torunia. Ciężko wskazać faworyta tego pojedynku. Goście za Emila Sajfutdinowa zastosują zastępstwo zawodnika. Czy gorzowski tor będzie atutem gospodarzy?

Stal Gorzów

Torunianie mają za sobą dwa spotkania. Odnieśli jedną porażkę na wyjeździe we Wrocławiu i zwyciężyli na MotoArenie z drużyną z Ostrowa. Goście są zdeterminowani, a na gorzowskim owalu chcą uzyskać jak najlepszy wynik. Patryk Dudek bardzo dobrze spisuje się na stadionie Edwarda Jancarza. Gorzowski owal również sprzyja Pawłowi Przedpełskiemu. Na stadionie przy Śląskiej lubi ścigać się Jack Holder, który w roku 2020 startował w barwach gorzowskiej Stali jako gość. Toruńscy kibice liczą na świetny występ Roberta Lamberta. Formację juniorską stanowią Krzysztof Lewandowski i Denis Zieliński.

W drużynie z grodu Kopernika widać brak Emila Sajfutdinowa, co prawda goście skorzystają z zastępstwa zawodnika, jednak zdobycze punktowe zawodników nie są zadowalające. Kto wie, może w mieście nad Wartą nastąpi przełamanie toruńskich Aniołów?

Podopieczni trenera Stanisława Chomskiego, jak najszybciej chcą zapomnieć o domowym spotkaniu z Motorem Lublin, gdzie Stal przegrała dwoma punktami. Nie wiadomo również czy wynik meczu z Lesznem nie zostanie zmieniony. Co prawda pojedynki z udziałem gorzowskiej drużyny budzą wiele emocji i są zacięte. Nie ma jednak powodów do obaw, jest to dopiero 3 kolejka, ale gorzowska Stal będzie szukać punktów, gdzie się da. Liderem w zespole gospodarzy jest Bartosz Zmarzlik. Świetny mecz w Lesznie pojechał Szymon Woźniak. F

anów z miasta nad Wartą martwi postawa Martina Vaculika. Anders Thomsen na pewno nie podda się bez walki. Miłośników gorzowskiej Stali cieszą zdobycze punktowe Patricka Hansena, który w najlepszej lidze świata radzi sobie doskonale. Mateusz Bartkowiak i Oliwier Ralcewicz to młodzież Stali Gorzów. Punkty juniorów będą kluczowe w tym spotkaniu.

Kto zwycięży? Który zawodnik zdobędzie najwięcej punktów? Która formacja młodzieżowa okaże się lepsza? Czy Martin Vaculik zostanie bohaterem tego meczu? Odpowiedź na te i inny pytania poznamy w niedzielny wieczór. Jedno jest pewne! Emocji nie zabraknie!

Awizowane składy:

MOJE BERMUDY Stal Gorzów:
9. Szymon Woźniak
10. Anders Thomsen
11. Martin Vaculik
12. Patrick Hansen
13. Bartosz Zmarzlik
14. Oliwier Ralcewicz
15. Mateusz Bartkowiak

For Nature Solutions Apator Toruń:
1. Patryk Dudek
2. Robert Lambert
3. Paweł Przedpełski
4. zastępstwo zawodnika
5. Jack Holder
6. Krzysztof Lewandowski
7. Denis Zieliński

Reklamy

fot. własne

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×