Przejdź do treści
Planowana relacja
Team name - NOVYHOTEL FALUBAZ ZIELONA GÓRA

NOVYHOTEL FALUBAZ ZIELONA GÓRA

0 : 0
Team name - ORLEN OIL MOTOR LUBLIN

ORLEN OIL MOTOR LUBLIN

26.07.2024 18:00 Zielona Góra
Planowana relacja
Team name - ZOOLESZCZ GKM GRUDZIĄDZ

ZOOLESZCZ GKM GRUDZIĄDZ

0 : 0
Team name - EBUT.PL STAL GORZÓW

EBUT.PL STAL GORZÓW

26.07.2024 20:30 Grudziądz
Zakończony
Team name - CELLFAST WILKI KROSNO

CELLFAST WILKI KROSNO

47 : 43
Team name - INNPRO ROW RYBNIK

INNPRO ROW RYBNIK

21.07.2024 14:00 Krosno
Zakończony
Team name - TRANS MF LANDSHUT DEVILS

TRANS MF LANDSHUT DEVILS

38 : 51
Team name - KOLEJARZ OPOLE

KOLEJARZ OPOLE

21.07.2024 14:00 Landshut
Zakończony
Team name - ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ

ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ

55 : 35
Team name - #ORZECHOWAOSADA PSŻ POZNAŃ

#ORZECHOWAOSADA PSŻ POZNAŃ

21.07.2024 14:00 Bydgoszcz
Zakończony
Team name - EBUT.PL STAL GORZÓW

EBUT.PL STAL GORZÓW

48 : 42
Team name - NOVYHOTEL FALUBAZ ZIELONA GÓRA

NOVYHOTEL FALUBAZ ZIELONA GÓRA

21.07.2024 16:30 Gorzów
Zakończony
Team name - FOGO UNIA LESZNO

FOGO UNIA LESZNO

47 : 43
Team name - ZOOLESZCZ GKM GRUDZIĄDZ

ZOOLESZCZ GKM GRUDZIĄDZ

21.07.2024 19:15 Leszno
Zakończony
SEC

NovyHotel Falubaz Zielona Góra – Orlen Oil Motor Lublin relacja na żywo

20.07.2024 20:00 Grudziądz
Zakończony
Team name - BETARD SPARTA WROCŁAW

BETARD SPARTA WROCŁAW

48 : 42
Team name - KS APATOR TORUŃ

KS APATOR TORUŃ

19.07.2024 20:30 Wrocław
Zakończony
Team name - ORLEN OIL MOTOR LUBLIN

ORLEN OIL MOTOR LUBLIN

48 : 42
Team name - KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA

KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA

19.07.2024 18:00 Lublin
Planowana relacja
Team name - INNPRO ROW RYBNIK

INNPRO ROW RYBNIK

0 : 0
Team name - ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK

ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK

03.08.2024 16:30 Rybnik
Zakończony
Team name - TRANS MF LANDSHUT DEVILS

TRANS MF LANDSHUT DEVILS

32 : 58
Team name - ULTRAPUR START GNIEZNO

ULTRAPUR START GNIEZNO

14.07.2024 17:30 Landshut
Zakończony
Team name - H.SKRZYDLEWSKA ORZEŁ ŁÓDŹ

H.SKRZYDLEWSKA ORZEŁ ŁÓDŹ

39 : 51
Team name - ARGED MALESA OSTRÓW WLKP.

ARGED MALESA OSTRÓW WLKP.

14.07.2024 19:00 Łódź
Zakończony
Team name - ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK

ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK

48 : 41
Team name - TEXOM STAL RZESZÓW

TEXOM STAL RZESZÓW

14.07.2024 16:30 Gdańsk
Zakończony

NovyHotel Falubaz Zielona Góra – Orlen Oil Motor Lublin relacja na żywo

13.07.2024 20:00 Manchester
Zakończony

NovyHotel Falubaz Zielona Góra – Orlen Oil Motor Lublin relacja na żywo

12.07.2024 20:00 Manchester
Zakończony

NovyHotel Falubaz Zielona Góra – Orlen Oil Motor Lublin relacja na żywo

10.07.2024 20:00 Manchester
Zakończony

NovyHotel Falubaz Zielona Góra – Orlen Oil Motor Lublin relacja na żywo

09.07.2024 20:00 Manchester
Zakończony
Team name - KS APATOR TORUŃ

KS APATOR TORUŃ

48 : 42
Team name - ORLEN OIL MOTOR LUBLIN

ORLEN OIL MOTOR LUBLIN

07.07.2024 16:30 Toruń
Zakończony
Team name - NOVYHOTEL FALUBAZ ZIELONA GÓRA

NOVYHOTEL FALUBAZ ZIELONA GÓRA

53 : 37
Team name - FOGO UNIA LESZNO

FOGO UNIA LESZNO

07.07.2024 19:15 Zielona Góra
Zakończony
Team name - OPTIBET LOKOMOTIV DAUGAVPILS

OPTIBET LOKOMOTIV DAUGAVPILS

54 : 36
Team name - KOLEJARZ OPOLE

KOLEJARZ OPOLE

07.07.2024 13:15 Daugavpils
Zakończony
Team name - #ORZECHOWAOSADA PSŻ POZNAŃ

#ORZECHOWAOSADA PSŻ POZNAŃ

44 : 46
Team name - CELLFAST WILKI KROSNO

CELLFAST WILKI KROSNO

06.07.2024 16:30 Poznań