Żużel - Best Speedway Tv

Emil Sayfutdinov testował silniki na torze w Debrecen. | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Emil Sayfutdinov

Emil Sayfutdinov testował silniki na torze w Debrecen.

Emil Sayfutdinov testował silniki na torze w Debrecen.

Emil Sayfutdinov ponownie na torze. Na portalach społecznościowych klubu SpeedWolf Debrecen pojawił się filmik oraz zdjęcia z treningu brązowego medalisty Mistrzostw Świata z roku 2021. Rosjanie w bieżącym sezonie są wykluczeni z rozgrywek zarówno Polskich jak i międzynarodowych więc jego obecność na torze wzbudza zaciekawienie ze strony kibiców. Tym razem Rosjanin pojawił się we Węgrzech na torze miejscowego klubu.

Podczas gdy jego rodacy, koledzy z toru, Artiom Łaguta i Wadim Tarasienko przebywają w parku maszyn w trakcie meczów PGE Ekstraligi, to srebrny medalista trenuje w zaciszu z dala od kamer i social mediów od których się odciął po wykluczeniu Rosjan z polskich rozgrywek.

W czwartek do Internetu dostał się pierwszy film pokazujący trenującego zawodnika, opublikował go węgierski klub- SpeedWolf Debrecen zamieszczając go na swoim oficjalnym koncie na Facebooku.

fot. SpeedWolf Debrecen

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×