Żużel - Best Speedway Tv: Najnowsze Aktualności i Wiadomości

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Trener Stanisław Chomski o występie Patricka Hansena

Trener Stanisław Chomski

Autor: Aleksandra Gucia

Trener Stanisław Chomski o występie Patricka Hansena

W 13 kolejce PGE Ekstraligi podopieczni trenera Stanisława Chomskiego pokonali zespół z Leszna. Patrick Hansen, który w ostatnim czasie borykał się ze sporymi problemami, zdobył 6 punktów i jeden bonus. Jest do dobry prognostyk dla miłośników Stali Gorzów przed zbliżającymi się play-offami.

Jestem bardzo zadowolony z występu Patricka Hansena. Mam jednak pytanie, jak czują się ci, którzy już go skreślili? W przełomowym momencie potrafił wygrać bieg, bo nie z byle kim, tylko z Piotrkiem Pawlickim. Patrick to zawodnik, który potrafi jechać, tylko w żużlu konsekwencja jest najważniejsza, bo robić zmiany tylko po to, żeby zadowolić niektórych, którzy uważają się za ekspertów, bo siedzą przy komputerze i wiedzą lepiej to fajnie tylko z drugiej strony można dostać obuchem, bo wynik będzie negatywny– powiedział szkoleniowiec gorzowskiej Stali w rozmowie z naszym portalem.

Często kibice z miasta nad Wartą, krytykują trenera Chomskiego, że podejmuje złe decyzje i nie robi zmian. Fani gorzowskiej Stali po słabych występach Patricka Hansena skreślili go i uznali, że szansę powinien otrzymywać Wiktor Jasiński. – Cały czas buduję zawodników, na pewno każdy z nich otrzymuje kredyt zaufania. W meczu przeciwko Unii byliśmy tego świadkami, bo Wiktor pojechał dwa razy, co prawda w obliczu tego, co się stało z Martinem. Udało się nam wygrać, jestem zadowolony z postawy drużyny. Martwi mnie jednak sytuacja Martina – oznajmił trener z miasta nad Wartą.

Stal pokonała podopiecznych Piotra Barona 47:43. Gospodarze zgarnęli również punkt bonusowy. Spotkanie było zacięte, a o jego wyniku zadecydowały biegi nominowane.Można powiedzieć, że pogoda troszkę pokrzyżowała nam plany, bo ten tor bardzo szybko sechł. Przerwa po wypadku z Martinem Vaculikiem, też wybiła nas z rytmu. Dlatego biegi 9 i 11 nie ułożyły się po naszej myśli. Bałem się, że te przegrane wyścigi zaważą o losie spotkania. Na szczęście zawodnicy potrafili się zmobilizować i wyciągnąć wnioski w tych najważniejszych momentach meczu – zakończył Stanisław Chomski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×