Żużel - Best Speedway Tv

Zmiana w obsadzie SoN. Znana reprezentacja wycofuje się z rywalizacji! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Zmiana w obsadzie SoN

Zmiana w obsadzie SoN. Znana reprezentacja wycofuje się z rywalizacji!

Zmiana w obsadzie SoN. Znana reprezentacja wycofuje się z rywalizacji!

Do Speedway of Nations coraz mniej czasu, a jeszcze przed ich rozpoczęciem mamy pierwszą sensację. Z rywalizacji wycofała się znana reprezentacja. Mowa o Słowacji, która zrezygnowała ze startu z powodów kontuzji której doznał Martin Vaculik.

Kapitan naszych sąsiadów doznał kontuzji w meczu pomiędzy Stalą Gorzów a Unią Leszno. U zawodnika stwierdzono złamanie łopatki, co wymusi na nim dłuższą przerwę. Z tego powodu Słowacja wycofała się z rywalizacji w SoN. Miał to być jej debiut w tych rozgrywkach.

FIM poinformowała, że w miejsce Słowaków wystąpi Norwegia, dla której również będzie to debiut w tych rozgrywkach. Kapitanem drużyny będzie Glenn Moi. Barw Norwegii będą bronić również Espen Sola oraz Lasse Fredriksen.

Norwegowie ostatni raz w tego typu imprezie występowali w sezonach 2001 i 2010 gdzie brali udział w rundach kwalifikacyjnych Drużynowego Pucharu Świata. Norwegowie wystąpią w drugim półfinale SoN.

fot. Paweł Wilczyński

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×