Żużel - Best Speedway Tv

Sparta z poważnymi kłopotami! Jednak pojadą o brąz?! Kontuzja Artioma Łaguty?! | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sparta z poważnymi kłopotami! Jednak pojadą o brąz?! Kontuzja Artioma Łaguty?!

Sparta z poważnymi kłopotami! Jednak pojadą o brąz?! Kontuzja Artioma Łaguty?!

Ostatnie dni są ciężkie dla fanów i sztabu szkoleniowego Betard Sparty Wrocław. Podczas sobotniej rundy Grand Prix w Cardiff na tor upadł Tai Woffinden, który ostatnio znajduje się w dobrej formie i jest ważnym punktem zespołu. Jego kontuzja może oznaczać ogromne problemy Sparty w walce o upragnione złoto, a teraz może im wypaść kolejny zawodnik.

Mowa tu o Artiomie Łagucie, który podczas swojego poniedziałkowego spotkania w lidze angielskiej upadł na tor i nie dokończył meczu. Po nim na swoje media społecznościowe wrzucił zdjęcie z opatrunkiem na swojej lewej kostce, które nie wróży nic dobrego dla jego polskiej drużyny.

W przypadku kontuzji dwóch kluczowych zawodników Artoima Łaguty i Taia Woffindena, biorąc pod uwagę kryzys formy Macieja Janowskiego i Piotra Pawlickiego, Sparta może nie dać rady Apatorowi w niedzielnym rewanżu półfinałowym i walczyć o brąz z Włókniarzem Częstochowa. Byłoby to na pewno bardzo rozczarowujące dla Spartan, którzy cały sezon dominowali i przed najważniejszymi meczami wszystko się u nich posypało.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×