Przejdź do treści
Aktualności/SGP / SEC / SON / SWC

Tai Woffinden ze złamaniem kości śródręcza! Brytyjczyk potwierdził fatalne wieści!

Tai Woffinden
fot. Tai Woffinden / facebook

Autor: Krzysztof Choroszy

Tai Woffinden ze złamaniem kości śródręcza! Brytyjczyk potwierdził fatalne wieści!

Podczas sobotniej rundy Speedway Grand Prix, która odbywała się w walijskim Cardiff bardzo dobrze pokazał się Tai Woffinden. Niestety, w swoim przedostatnim biegu jadąc na prowadzeniu, nie utrzymał motocykla i groźnie upadł. Po upadku Tai wstał, jednak widać było, że trzyma się za bark, a dodatkowo miał ściągniętą rękawiczkę, dzięki czemu można było łatwo dostrzec ogromną opuchliznę na jego lewej dłoni.

Podczas powrotu do parku maszyn Brytyjczyka, widać było u niego grymas bólu. Dodatkowo zawodnik Betard Sparty Wrocław trzymał się za opuchniętą dłoń. W wywiadzie dla Eurosportu Woffinden potwierdził, że kości śródręcza są złamane i nie udaje się do szpitala, bo on sam wyczuwa to, co stało się z jego dłonią. 33-latek dodał, że teraz czeka go operacja, którą przejdzie jak najszybciej się da.

Doszło do złamania kości śródręcza. Nie wybieram się do szpitala, bo po prostu czuję to, że jest złamana. Teraz czeka mnie operacja, najszybciej jak tylko się da – mówił Tai Woffinden w wywiadzie dla Eurosportu.

Kontuzja Brytyjczyka będzie ogromnym osłabieniem dla wrocławskiej Sparty, która w kolejną niedzielę powalczy o awans do finału z Apatorem Toruń. Biorąc pod uwagę to, jak ważny dla wrocławian jest Woffinden oraz jego ostatnią dobrą formę, być może dłuższa absencja 33-latka może kosztować ich tytuł drużynowego mistrza Polski.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×