Żużel - Best Speedway Tv

Kto zastąpi Piotra Pawlickiego? Czy będzie to mistrz Wielkiej Brytanii juniorów!? | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kto zastąpi Piotra Pawlickiego? Czy będzie to mistrz Wielkiej Brytanii juniorów!?

Piotr Pawlicki

Kto zastąpi Piotra Pawlickiego? Czy będzie to mistrz Wielkiej Brytanii juniorów!?

W obliczu ciężkiej kontuzji Piotra Pawlickiego, której doznał w niedzielnej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Polski w Pile, Betard Sparta Wrocław ma problem. Wrocławianie muszą znaleźć zastępstwo za swojego kontuzjowanego zawodnika, a w podstawowym składzie nie posiadają ani jednego rezerwowego seniora. Sparta ma jednak kilka możliwości, aby zastąpić Pawlickiego.

Żużel. Liderzy wracają z medalami, zapowiedź 4. Rundy DPE 250cc

W przypadku ekipy z Wrocławia wyjściem może być sięgnięcie po któregoś z zawodników drużyny występującej w PGE Ekstralidze U-24, tak jak zrobił to Apator Toruń, sięgając po Emila Poertnera i Nicolaia Heiselberga. “Spartanie” mogliby skorzystać z Lukasa Fienhage, byłego mistrza świata na długim torze, lub Connora Baileya, który w ostatnim czasie został mistrzem Wielkiej Brytanii do lat 21, jednak żeby któryś z tych zawodników mógł pojawić się w piątkowym meczu w Lesznie, klub musiałby ich zarejestrować.

Szansa dla 20-letniego Baileya byłaby czymś wielkim dla młodego Brytyjczyka. Prezentuje się on dobrze w rozgrywkach U-24, a ostatni sukces w jego ojczyźnie tylko to potwierdza. Co prawda nie zastąpi on raczej Piotra Pawlickiego na jego poziomie, ale z zawodników, którzy mogliby pojechać, zasługuje na szansę najbardziej.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×