Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Max Fricke już czeka! Leon Madsen po ośmiu sezonach opuści Częstochowę!?

Leon Madsen
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Piotr Ziomek

Max Fricke już czeka! Leon Madsen po ośmiu sezonach opuści Częstochowę!?

Max Fricke przeżywa obecnie zdecydowanie najlepszy okres w swojej karierze. Australijczyk jest obecnie w TOP 10 najlepszych zawodników PGE Ekstraligi, a i w cyklu Speedway Grand Prix radzi sobie świetnie. Ma to wielkie przełożenie na jego oczekiwania finansowe.

Z naszych informacji wynika, że Max Fricke zostanie nowym zawodnikiem Krono-Plast Włókniarza Częstochowa! Bardzo prawdopodobne jest odejście z Częstochowy Leona Madsena, a jeśli tak się stanie, jego następcą będzie właśnie Australijczyk, obecny lider ZOOleszcz Gkmu Grudziądz. Wcześniej zaś wspominaliśmy o tym, że prawdopodobnie klub zmieni Mikkel Michelsen, ale i tutaj sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie.

Kibice Fogo Unii Leszno w euforii! Powrót Kołodzieja i Ratajczaka na tor

Zarządowi klubu z Grudziądza bardzo zależy na pozostaniu Fricke’a, bo wokół niego można budować przyszłość. Jest on przecież bardzo młodym zawodnikiem, a najlepsze lata kariery są dopiero przed nim. Nie będzie to jednak takie proste. Australijczyk w rozmowie z działaczami miał zażądać horrendalnej podwyżki, na którą klub z Grudziądza po prostu nie może sobie pozwolić.

Wykorzystać to spróbuję ekipa z Częstochowy, w której szykuje się wiele zmian. Pewne jest to, że odejdzie jeden z dwójki liderów, czyli Leon Madsen lub Mikkel Michelsen. Na początku wydawało się, że faworytem do opuszczenia klubu jest ten drugi, ale obecnie więcej wskazuje na to, że z klubem pożegna się Madsen. Jego nowym pracodawcą ma zostać Betard Sparta Wrocław.

Max Fricke
Fot. Taylor Lanning
Madsena
Fot. Paweł Wilczyński

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *