Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Kibice Fogo Unii Leszno w euforii! Powrót Kołodzieja i Ratajczaka na tor

Powrót Kołodzieja
Fot. Czarny Productions

Autor: Paweł Płóciniak

Kibice Fogo Unii Leszno w euforii! Powrót Kołodzieja i Ratajczaka na tor

Bardzo dobre informacje dla kibiców Fogo Unii Leszno. W piątek na tor powrócili kontuzjowani w ostatnim czasie podstawowi zawodnicy – Janusz Kołodziej oraz Damian Ratajczak. Kołodziej leczył kontuzję barku odniesioną na początku maja w Grudziądzu, natomiast półtora tygodnia później Ratajczak złamał kość udową podczas pierwszego spotkania ligi duńskiej.

Wielki powrót Janowskiego do Grand Prix! Jak do tej pory „Magic” radził sobie na Jancarzu?

Jeszcze nie wiadomo, czy Kołodziej i Ratajczak będą dostępni na najbliższy pojedynek 7 lipca Fogo Unii w Zielonej Górze, który będzie bardzo ważny w kontekście pozostania w PGE Ekstralidze dla obu drużyn. Leszczynianie w pierwszym meczu tylko zremisowali na swoim torze i za tydzień pojadą na teren beniaminka najlepszej ligi świata walczyć o zwycięstwo i 3 punkty do tabeli.

Świetne informacje na swoich mediach społecznościowych także przekazał Andrzej Lebiediew. Łotysz po kontuzji odniesionej na meczu w Gorzowie najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu wraz z Ratajczakiem i Kołodziejem będzie trenował na stadionie im. Alfreda Smoczyka i po tych jazdach okaże się, czy Rafał Okoniewski będzie mógł korzystać w Zielonej Górze z trójki liderów.

Unia Leszno
Fot. Czarny Productions
438059773 839764914856678 5418559685240524203 n
Fot. Czarny Productions

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *