Żużel - Best Speedway Tv

Janusz Kołodziej nie pojedzie w meczu PGE Ekstraligi oraz w sobotnim SEC Challenge! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Janusz Kołodziej nie pojedzie w meczu PGE Ekstraligi oraz w sobotnim SEC Challenge!

Janusz Kołodziej

Janusz Kołodziej nie pojedzie w meczu PGE Ekstraligi oraz w sobotnim SEC Challenge!

W zeszły piątek odbył się mecz Unii Leszno z GKM-em Grudziądz, który gospodarze wygrali 47:43. W 8. wyścigu upadek zanotował Janusz Kołodziej, który kontynuował zawody, ale jak się okazuje, uraz jest poważniejszy, niż się wcześniej wydawało.

W wypadku ucierpiała noga żużlowca, który w ostatnim czasie miał zabiegi rehabilitacyjne. Pomimo tego zawodnik poinformował w swoich mediach społecznościowych, że w niedzielę nie pojedzie na mecz Ekstraligi w Toruniu, a w sobotę również nie ujrzymy go podczas SEC Challenge w słoweńskim Krsko.

“Mimo bardzo intensywnych zabiegów nie jest możliwy start Janusza Kołodzieja w ten weekend. To oznacza, że Koldiego zabraknie w turnieju Tauron Speedway Euro Championship Challenge w Krsko i w meczu ekstraligowym Fogo Unia Leszno w Toruniu. Jednocześnie rehabilitacja będzie kontynuowana, aby wrócić jak najszybciej na tor” – czytamy na Facebooku Janusza Kołodzieja.

fot. Paweł Wilczyński

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×