Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA/Wywiady

Wypowiedzi po meczu w Grudziądzu (Denis Zieliński, Robert Kościecha, Martin Vaculik)

Wypowiedzi

Autor: Redakcja

Wypowiedzi po meczu w Grudziądzu (Denis Zieliński, Robert Kościecha, Martin Vaculik)

Denis Zieliński(Grudziądz)
Fajnie, że udało się wygrać bieg juniorski bo był to mój pierwszy wygrany bieg w Ekstralidze. W drugim swoim starcie niestety przyjechałem na linie mety jako czwarty, ale w kolejnym stracie już walczyłem o pozycje. Podsumowując mimo wszystko jestem zadowolony ze swojego występu. Staram się nie skupiać na zawodach. Nie myślę o tym z kim jadę po prostu wyjeżdżam pod taśmę.
Robert Kościecha( Grudziądz)
Miny nie są za wesołe gdy przegrywa się mecz u siebie. Zabrakło równego zespołu, zaczęło się Nam sypać to spotkanie po wykluczeniu Krzysztofa Kasprzaka. Pozytywem z tego wszystkiego jest na pewno postawa naszym juniorów, którzy walczą o punkty, widać u Nich ambitną jazdę na torze i z tego możemy się tylko cieszyć. Tor weryfikuje bieg różne sytuacje mogą się zdarzyć, ja swoim zawodnikom mówię, żeby patrzyli na siebie nie przeszkadzać sobie. Atmosfera nie jest zła zawsze są jakieś nie smaki między zawodnikami to jest normalna rzecz, to nie jest największy problem. Problemem jest to ,że nie zdobywamy punktów.
Martin Vaculik(Gorzów)
Cieszymy się bardzo z tej wygranej .Dziękujemy gospodarzą za fajną walkę tor był bardzo dobrze przygotowany zero dziur, jeżeli dobrze dopasowaliśmy motocykle to naprawdę można było się po ścigać. W pierwszej połowie zawodów brakowało mi prędkości ale później już znaleźliśmy to coś. w drużynie jest bardzo fajna atmosfera wszyscy zawodnicy jadą bardzo dobrze, sztab szkoleniowy robi super robotę.


Całe wypowiedzi możecie znaleźć na GKMtv
ŹRÓDŁO GKM GrudziądzTV.

fot. Emilia Hamerska-Lengas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *