Przejdź do treści
Aktualności

Transmisja na żywo. Rywalizacja w PGE Ekstralidze i Metalkas 2. Ekstralidze

Transmisja na żywo
Fot. Emilia Hamerska Lengas

Autor: Redakcja

Transmisja na żywo. Rywalizacja w PGE Ekstralidze i Metalkas 2. Ekstralidze

W niedziele czekają nas kolejne zawody żużlowe w ten weekend. Dzisiaj kibice będą mogli śledzić rywalizacje zarówno w PGE Ekstralidze jak i Metalkas 2. Ekstralidze. Na drugim poziomie rozgrywkowym bardzo interesujące starcie zapowiada się w Krośnie. Później w ramach rywalizacji w najlepszej żużlowej lidze świata przeniesiemy się kolejno do Wrocławia i Grudziądza. Te trzy mecze będzie można śledzić na naszym portalu za pośrednictwem relacji na żywo.

Cellfast Wilki Krosno na swoim torze podejmą Arged Malesę Ostrów. Obie ekipy mierzą się z problemami. W zespole gospodarzy jest nim kontuzja lidera Dimitria Berge. Ostrowianie zaś mają problem z formą i nie prezentują się tak, jak sami mogą od siebie oczekiwać. Być może w drużynie z Ostrowa Wielkopolskiego pojawi się już powracający po kontuzji Tobiasz Musielak. Mecz może więc przynieść nam wiele emocji. Jego początek został zaplanowany na godzinę 14:00, a na naszym portalu będziecie mogli śledzić ten pojedynek na bieżąco. (link TUTAJ)

Później oczy kibiców żużla będą zwrócone na Stadion Olimpijski. Tam Betard Sparta Wrocław podejmować będzie Ebut.pl Stal Gorzów. Zapowiada się bardzo emocjonujące i wyrównane spotkanie, które może trzymać w napięciu do ostatniego biegu. Obie ekipy wydają się mocne i każda z nich będzie chciała dopisać do swojego dorobku kolejne dwa duże punkty. Początek rywalizacji we Wrocławiu planowany jest o godzinie 16:30. Na naszym portalu dostępna będzie relacja na żywo z tego wydarzenia. (link TUTAJ)

Daniem głównym wśród niedzielnych meczów żużlowych mają być Derby Kujaw i Pomorza. Starcie ZOOleszcz GKM-u Grudziądz z KS Apatorem Toruń zapowiada się emocjonująco. Niestety w zespole grudziądzan nie zobaczymy Jasona Doyle’a. Australijczyk doznał bowiem kontuzji w meczu ligi angielskiej. Przez to spotkanie może nieco stracić na widowiskowości, ale z pewnością obie ekipy zrobią wszystko, by wygrać w lokalnej rywalizacji. Początek starcia grudziądzko-toruńskiego o godzinie 19:15. Będziecie mogli na bieżąco śledzić przebieg spotkania derbowego na naszym portalu. (link TUTAJ)

440954915 1055979126135917 7712824448671088179 n
Fot. Emilia Hamerska Lengas
Żużel
Fot. Łukasz Wilk

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×