Przejdź do treści
Zakończony
Team name - BETARD SPARTA WROCŁAW

BETARD SPARTA WROCŁAW

56 : 34
Team name - EBUT.PL STAL GORZÓW

EBUT.PL STAL GORZÓW

26.05.2024 16:30 Wrocław
Relacja Składy
300x250 Zuzel2024 3x39 042024
  • 16 min.

    Bieg 15

    żółta kartka

    Anders Thomsen

    1

    żółta kartka

    Maciej Janowski

    0

    żółta kartka

    Atriom Łaguta

    3

    żółta kartka

    Martin Vaculik

    2

  • 15 min.

    Bieg 14

    żółta kartka

    Jakub Stojanowski

    0

    żółta kartka

    Daniel Bewley

    2

    żółta kartka

    Bartłomiej Kowalski

    3

    żółta kartka

    Oskar Paluch

    1

  • 14 min.

    Bieg 13

    żółta kartka

    Anders Thomsen

    0

    żółta kartka

    Maciej Janowski

    3

    żółta kartka

    Tai Woffinden

    1

    żółta kartka

    Martin Vaculik

    2

  • 13 min.

    Bieg 12

    żółta kartka

    Martin Vaculik

    3

    żółta kartka

    Bartłomiej Kowalski

    1

    żółta kartka

    Jakub Krawczyk

    2

    żółta kartka

    Jakub Stojanowski

    0

  • 12 min.

    Bieg 11

    żółta kartka

    Anders Thomsen

    1

    żółta kartka

    Daniel Bewley

    2

    żółta kartka

    Artiom Łaguta

    3

    żółta kartka

    Jakub Miśkowiak

    0

  • Rezerwa taktyczna za Szymona Woźniaka – Anders Thomsen

  • 11 min.

    Bieg 10

    żółta kartka

    Anders Thomsen

    2

    żółta kartka

    Bartłomiej Kowalski

    1

    żółta kartka

    Artiom Łaguta

    3

    żółta kartka

    Oskar Paluch

    0

  • 10 min.

    Bieg 9

    żółta kartka

    Szymon Woźniak

    1

    żółta kartka

    Daniel Bewley

    2

    żółta kartka

    Tai Woffinden

    3

    żółta kartka

    Oskar Fajfer

    W

  • Oskar Fajfer wykluczony za upadek

  • 09 min.

    Bieg 8

    żółta kartka

    Jakub Miśkowiak

    3

    żółta kartka

    Maciej Janowski

    1

    żółta kartka

    Marcel Kowolik

    0

    żółta kartka

    Martin Vaculik

    2

  • 08 min.

    Bieg 7

    żółta kartka

    Anders Thomsen

    1

    żółta kartka

    Daniel Bewley

    2

    żółta kartka

    Tai Woffinden

    0

    żółta kartka

    Jakub Stojanowski

    3

  • 07 min.

    Bieg 6

    żółta kartka

    Szymon Woźniak

    0

    żółta kartka

    Maciej Janowski

    2

    żółta kartka

    Jakub Krawczyk

    3

    żółta kartka

    Oskar Fajfer

    1

  • 06 min.

    Bieg 5

    żółta kartka

    Jakub Miśkowiak

    0

    żółta kartka

    Bartłomiej Kowalski

    2

    żółta kartka

    Artiom Łaguta

    3

    żółta kartka

    Martin Vaculik

    1

  • 05 min.

    Bieg 4

    żółta kartka

    Jakub Miśkowiak

    3

    żółta kartka

    Tai Woffinden

    2

    żółta kartka

    Marcel Kowolik

    1

    żółta kartka

    Oskar Paluch

    0

  • 04 min.

    Bieg 3

    żółta kartka

    Anders Thomsen

    1

    żółta kartka

    Maciej Janowski

    2

    żółta kartka

    Artiom Łaguta

    3

    żółta kartka

    Oskar Fajfer

    0

  • 03 min.

    Bieg 2

    żółta kartka

    Jakub Stojanowski

    1

    żółta kartka

    Jakub Krawczyk

    0

    żółta kartka

    Marcel Kowolik

    3

    żółta kartka

    Oskar Paluch

    2

  • 02 min.

    Bieg 1

    żółta kartka

    Szymon Woźniak

    1

    żółta kartka

    Daniel Bewley

    0

    żółta kartka

    Bartłomiej Kowalski

    3

    żółta kartka

    Martin Vaculik

    2

  • Wylosowano II zestaw startowy. Prezentacja powoli dobiega końca

  • 01 min.

    Żużel. na żywo! Bezpośrednia relacja z Wrocławia na naszym portalu! Serdecznie zapraszamy!

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ



WTS Sparta Wrocław – ebut.pl Stal Gorzów relacja na żywo

WTS Sparta Wrocław

9. Daniel Bewley (0,2,2,2*,2*) 8+2

10. Tai Woffinden (2,0,3,1) 6

11. Bartłomiej Kowalski (3,2*,1,1*,3) 10+2

12. Artiom Łaguta (3,3,3,3,3) 15

13. Maciej Janowski (2*,2*,1,3,0) 8+2

14. Marcel Kowolik (3,1,0) 3

15. Jakub Krawczyk (0,3,2) 5

16. Nikodem Mikołajczyk

ebut.pl Stal Gorzów

1. Szymon Woźniak (1*,0,1,-) 2+1

2. Oskar Fajfer (0,1,w,-) 1

3. Martin Vaculik (2,1,2*,3,2,2) 12+1

4. Jakub Miśkowiak (3,0,3,0) 6

5. Anders Thomsen (1,1,2,1,0,0) 5

6. Oskar Paluch (2,0,0,1) 3

7. Jakub Stojanowski (1*,3,0,0) 4+1

8. Matias Pollestad