Żużel - Best Speedway Tv

Klasyk klasyków, czyli starcie Betard Sparty Wrocław z Fogo Unią Leszno [ZAPOWIEDŹ] | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
starcie Betard Sparty Wrocław

Klasyk klasyków, czyli starcie Betard Sparty Wrocław z Fogo Unią Leszno [ZAPOWIEDŹ]

Klasyk klasyków, czyli starcie Betard Sparty Wrocław z Fogo Unią Leszno [ZAPOWIEDŹ]

Już w najbliższy piątek klasyczne starcie pomiędzy Betard Spartą Wrocław a Fogo Unią Leszno. Pierwszy bieg rozpocznie się o godzinie 20:30, a spotkanie poprowadzi sędzia Krzysztof Meyze. 

Fogo Unia Leszno pokazuje, że będzie mocno się broniła i liczyła w ogólnej tabeli PGE Ekstraligi. Po wygranej w Częstochowie leszczynianie zremisowali na własnym torze z Moje Bermudy Stalą Gorzów, chociaż wynik tego meczu zostaje kwestią sporną.

starcie Betard Sparty Wrocław

W niedzielnym spotkaniu dobrze pokazała się polska linia Unii Leszno. Janusz Kołodziej na swoim koncie zanotował jedenaście punktów z bonusem a Piotr Pawlicki dziesięć punktów z bonusem. Australijski duet Doyle-Lidsey do wyniku meczu dołożył dwanaście punktów z bonusem. Równą formę notuje także Dawid Bellego, który zdobył osiem punktów z bonusem. Drużynę wsparł także Hubert Jabłoński, który jest zdecydowanym odkryciem bieżącego sezonu. Junior Fogo Unii wyjeździł cztery punkty. 

Betard Sparta Wrocław przegrała ostatnie starcie z ZOOleszcz GKMem Grudziądz. Mimo to, liderzy drużyny z Wrocławia pokazali się z dobrej strony. Maciej Janowski zdobył piętnaście punktów, a Tai Woffinden dziesięć punktów i jeden bonus. Waleczność pokazał także Gleb Chugunov, który zdobył osiem punktów z bonusem. Daniel Bewley dorzucił sześć punktów do ogólnej puli wrocławian. Regres w stosunku do poprzedniego meczu zanotowała formacja juniorska, która zdobyła łącznie dwa punkty. 

Pojedynki obu drużyn lubią trzymać w napięciu i przynosić nam wiele emocji. Z pewnością będzie ono emocjonalne dla kibiców obu drużyn. Kto zwycięży? Czy któraś z drużyn będzie dominowała przez całe spotkanie? A może podział punktów? Odpowiedzi na te pytania poznamy już w piątek. Transmisja na Eleven Sports 1 od 20:15. 

Awizowane składy:

Fogo Unia Leszno
1. Jason Doyle
2. Janusz Kołodziej
3. David Bellego
4. Jaimon Lidsey
5. Piotr Pawlicki
6. Hubert Jabłoński
7. Maksym Borowiak

Betard Sparta Wrocław:
9. Zastępstwo Zawodnika
10. Dan Bewley
11. Tai Woffinden
12. Gleb Czugunow
13. Maciej Janowski
14. Bartłomiej Kowalski
15. Michał Curzytek

fot. Łukasz Wilk

Zostaw komentarz

0/100

×