Żużel - Best Speedway Tv

Prezes Arged Malesy Ostrów zapowiada: Za tydzień trening. | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Ostrów

Prezes Arged Malesy Ostrów zapowiada: Za tydzień trening.

Prezes Arged Malesy Ostrów zapowiada: Za tydzień trening.

Waldemar Górski zamieścił na swoim profilu na Facebooku film z tworzenia toru do jazdy na nowo. Ciężki sprzęt już zjechał tor jest już w pełni przejezdny a za sterami traktora nie kto inny tylko prezes. Sytuacje przez ostatnie dni nie była jasna lecz przekazana została dobra wieść, W przyszłym tygodniu beniaminek PGE Ekstraligi wyjedzie na pierwsze zapoznanie z torem.

„Kochani wiara czyni cuda, za tydzień trening. Pozdrawiam” – takim przesłaniem zwrócił się do kibiców Waldemar Górski, prezes Arged Malesy Ostrów

Na filmie widzimy także ukończone odwodnienie liniowe wymagane do startu od sezonu 2022 w najlepszej lidze świata. Aktualnie na montaż czekają krzesełka, gdy zostanie to wykonane już 100% miejsc siedzących będzie do policzenia, drewniane ławki to już przeszłość. Prezes wcześniej pochwalił się montażem słupów oświetleniowych przy nowopowstającym parku maszyn ostrowski stadion zmienia się nie do poznania wszystko robione jest w taki sposób by zdążyć na inaugurację zaplanowaną na 10 kwietnia. To w niedzielne popołudnie rozpocznie się pierwszy mecz Arged Malesy Ostrów na najwyższym szczeblu rozgrywek w Polsce od lat.

fot. Facebook Waldemar Górski

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×