Żużel - Best Speedway Tv

Pawlicki na sprzęcie Artioma Łaguty za zgodą Ryszarda Kowalskiego?! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pawlicki na sprzęcie Artioma Łaguty za zgodą Ryszarda Kowalskiego?!

Pawlicki

Pawlicki na sprzęcie Artioma Łaguty za zgodą Ryszarda Kowalskiego?!

Na rynku żużlowym można usłyszeć, że jeden z silników Artioma Łaguty został sprzedany przez właściciela Przemkowi Pawlickiemu, ale beż możliwości serwisowania, i to jedna z przyczyn ponoć tak dobrego występu w Mistrzostwach Polski Par Klubowych.

240448502 319419696643299 2059768996222896477 n

Dziwne, może być to, że został sprzedany za zgodą, ponieważ rynek wtórny i sprzedać silniki można sprzedać obojętnie komu. Aczkolwiek nie wiadomo jak umawiał się Artiom z Ryszardem Kowalskim. W sparingach z Częstochową i Toruniem Przemysław Pawlicki wyglądał dość przeciętnie. Za to w niedzielę, ta prędkość u starszego z braci była znacząco lepsza.

Podobno sprzedany silnik był też jednym ze starszych modeli i Ryszard Kowalski nie przywiązywał do tego takiej uwagi. I wątpliwe jest też fakt, że Mistrz Świata sprzedał silnik, na którym zdobywał Mistrza Świata.

Jest to na pewno inna sytuacja do tej co rok temu, kiedy Ryszard Kowalski przygotowywał silniki dla juniorów GKM-u a jeździli na nich cenzurowani Przemysław Pawlicki i Krzysztof Kasprzak.

Warte uwagi jest to, że Nicki Pedersen, Norbert Krakowiak i Kacper Pludra mają umowy z Ryszardem Kowalskim. I zarówno Krakowiak i Pedersen wyglądają bardzo dobrze u progu sezonu.

Być może będzie taka sytuacja, że w Ostrowie Nicki Pedersen z Przemysławem Pawlickim pojadą 14 razy na 15 biegów w meczu.

fot. Emilia Hamerska – Lengas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×