Żużel - Best Speedway Tv

Patrick Hansen:  W meczu ligowym nie ma miejsca na błędy | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Patrick Hansen:  W meczu ligowym nie ma miejsca na błędy

Patrick Hansen

Patrick Hansen:  W meczu ligowym nie ma miejsca na błędy

W zeszłą niedzielę na stadionie w Zielonej Górze odbył się test mecz między Falubazem a Stalą Gorzów. Nowy nabytek klubu z miasta nad Wartą – Patrick Hansen pierwszy raz miał okazję startować na zielonogórskim owalu.

DSC 0064

Duńczyk w spotkaniu wywalczył 6 punktów (3,1,2*,0,0).
Nie było najgorzej. Początek ok. Potem mieliśmy trochę problem z zapłonem, ale go zmieniliśmy i później było już bardzo dobrze. Na ostatnie dwa biegi spróbowałem trochę innych ustawień i było widać, że nie były one udane. Po to jest sparing, żeby coś tam próbować. Tor w Zielonej Górze mi pasował, był trochę twardy, ale geometria i jazda na torze była ok.

Pierwszy raz tu jechałem i myślę, że nie było wcale najgorzej. Przed nami jeszcze dużo pracy i dużo testów. We wtorek jest trening a w środę mamy sparing z Wrocławiem u siebie, a w czwartek we Wrocławiu tam już będzie wszystko widać. Niedługo rusza sezon i w meczu ligowym już nie będzie miejsca na błędy – powiedział żużlowiec z kraju Hamleta w rozmowie z Radiem Gorzów.

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×