Żużel - Best Speedway Tv

Stanisław Chomski ostrzega przed nazwami "faworyt" | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Stanisław Chomski ostrzega przed nazwami „faworyt”

Stanisław Chomski

Stanisław Chomski ostrzega przed nazwami „faworyt”

W sobotnie popołudnie na stadionie Edwarda Jancarza odbył się sparing pomiędzy gorzowską Stalą a drużyną Falubazu Zielona Góra.

Stanisław Chomski

Po spotkaniu trener Stanisław Chomski podsumował występ swoich zawodników.
W pierwszym biegu niepotrzebny był ten upadek, na szczęście nikomu nic się nie stało. Potłuczenia jakieś są, ale taki jest to sport. Trenowaliśmy też w innej pogodzie, a teraz akurat przyszło nagłe ochłodzenie. Jeśli chodzi o liderów, to ta próba wypadła pozytywnie. Bartek pojechał dwa dobre biegi, ale szansę trzeba było dać innym. Ci kluczowi zawodnicy bardzo szybko się połapali.

Dużo pracy jeszcze przed Patrickiem Hansenem, który w to się wjeżdża. Jednak jest różnica między ekstraligą a pierwszą ligą, ale ma zadatki, punkty robi. Dużo pracy również jeszcze przed Oliwierem Raclewiczem, który wskoczył awaryjnie do składu, po kontuzji Oskara Hurysza. Pierwsze koty za płoty, jak to się mówi, ale trzeba usiąść jeszcze i przeanalizować pewne rzeczy. Myślę, że Mateusz Bartkowiak i Wiktor Jasiński na plus, jeśli chodzi o debiutantów w tych nowych rolach. Pozostali nie zawiedli, jeśli chodzi o trzon naszego zespołu.

Po wykluczeniu Rosjan według fanów czarnego sportu i niektórych ekspertów Stal stała się faworytem do zdobycia złota w tym sezonie.

To mówią ludzie, którzy widzą pewne plusy dla nas. Ja nie budowałbym potęgi, czy siły naszej na cudzych problemach. Ze względu na absencję tych zawodników z wiadomych powodów, są zastępstwa zawodnika. My też to przeżywaliśmy jak były sprawy covidowe i też wychodziło nam to na dobre, były kontuzję. Czasem w takiej biedzie jedność jest taka, że wyzwala pokłady jakiejś jednakowej energii. Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu, sezon dopiero się zaczyna więc spokojnie z tym faworytem – powiedział szkoleniowiec zespołu z Gorzowa w rozmowie z naszym portalem.

Reklamy

fot. Sandra Rejzner

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×