Żużel - Best Speedway Tv

Nigdy nie lekceważ rywala- zapowiedź meczu w Gorzowie | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
GKM Grudziądz

Nigdy nie lekceważ rywala- zapowiedź meczu w Gorzowie

Nigdy nie lekceważ rywala- zapowiedź meczu w Gorzowie

W piątek na stadionie Edwarda Jancarza w ramach 7. kolejki PGE Ekstraligi gorzowska Stal podejmie zespół z Ostrowa.

Ten sezon dla drużyny z województwa wielkopolskiego jest trudny. Zajmują ostatnie miejsce w tabeli PGE Ekstraligi, do tej pory nie udało im się zdobyć żadnego punktu. Jednak potrafią jechać przyzwoicie. Trudno im będzie zdobyć punkty w mieście nad Wartą. Jednak jak wiadomo żużel, to sport nieprzewidywalny i uczący pokory. Beniaminek boryka się z plagą kontuzji. Sporym problemem w ekipie Mariusza Staszewskiego jest brak Grzegorza Walaska, który w Gorzowie zawsze prezentował się znakomicie. Szkoleniowiec z Ostrowa skorzysta z zastępstwa zawodnika. Na domiar złego poobijany jest Oliver Berntzon. Brak Filipa Hjelmanda to także spory problem.

2022 05 06 betard sparta wrocaw arged malesa ostrow 66 1651925376 5376


Kibice beniaminka liczą na dobry występ Tomasza Gapińskiego, który w przeszłości reprezentował barwy gorzowskiej Stali. Na ten moment jedynym pewnym punktem w zespole gości jest Chris Holder.

Podopieczni trenera Stanisława Chomskiego są w komfortowej sytuacji, zajmują trzecie miejsce w tabeli PGE Ekstraligi. Gorzowianie do tego spotkania przystąpią w pełnym zestawieniu. Miejsce w składzie dostał Oskar Hurysz, który bardzo dobrze zaprezentował się w zawodach U24. Kibice liczą na to, że szansę na start dostanie Wiktor Jasiński. Być może liderzy gorzowskiej Stali oddadzą po jednym swoim starcie młodszym kolegom. Jedno jest pewne, nie należy lekceważyć rywala. Miłośnicy czarnego sportu na brak emocji nie będą mogli narzekać.


Kto zdobędzie najwięcej punktów? Kto zostanie liderem gości? Która para młodzieżowa zwycięży wyścig juniorski? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy w piątkowy wieczór. Początek spotkania godzina 18:30.

Awizowane składy:
MOJE BERMUDY Stal Gorzów
9. Szymon Woźniak
10. Anders Thomsen
11. Martin Vaculik
12. Patrick Hansen
13. Bartosz Zmarzlik
14. Oskar Hurysz
15. Mateusz Bartkowiak

ARGED MALESA Ostrów
1. Oliver Berntzon
2. Tomasz Gapiński
3. Grzegorz Walasek
4. Matias Nielsen
5. Chris Holder
6. Jakub Krawczyk
7. Sebastian Szostak

fot. TŻ Ostrovia

Zostaw komentarz

0/100

×