Przejdź do treści
Aktualności/SGP / SEC / SON / SWC

Listy startowe eliminacji SGP 2024

eliminacji SGP
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Norbert Giżyński

Listy startowe eliminacji SGP 2024

Poznaliśmy obsady rund kwalifikacyjnych rozgrywek Speedway Grand Prix na rok 2024. Turnieje w Żarnowicy i Lonigo rozegrane zostaną 27 maja. Z kolei do zawodów w Debreczynie i Abensbergu dojdzie dwa dni później.

Martin Vaculik: Tor był niebezpieczny

Lista startowa rundy kwalifikacyjnej SGP 2024 (Żarnowica, 27 maja):
1. Lukas Fienhage (Niemcy)
2. Vitalii Łysak (Ukraina)
3. Daniel Klima (Czechy)
4. Bartosz Smektała (Polska)
5. Nick Skorja (Słowenia)
6. Filip Hjelmland (Szwecja)
7. Luke Becker (USA)
8. Nicolas Vicentin (Włochy)
9. Martin Vaculik (Słowacja)
10. Maxwell Ruml (USA)
11. Victor Palovaara (Szwecja)
12. Szymon Woźniak (Polska)
13. Robert Lambert (Wielka Brytania)
14. Max Fricke (Australia)
15. Vaclav Milik (Czechy)
16. Frederik Jakobsen (Dania)

Rezerwowi:
17. Jakub Valkovic (Słowacja)
18. Adam Carada (Słowacja)

Lista startowa rundy kwalifikacyjnej SGP 2024 (Lonigo, 27 maja):
1. Matic Ivačič (Słowenia)
2. Michele Castagna (Włochy)
3. Niels Kristian Iversen (Dania)
4. Denis Stojs (Słowenia)
5. Oliver Berntzon (Szwecja)
6. Tom Brennan (Wielka Brytania)
7. TBA (zawodnik oczekujący z Finlandii)
8. Piotr Pawlicki (Polska)
9. Marius Hillebrand (Niemcy)
10. Facundo Martin Cuello (Argentyna)
11. Mathias Tresarrieu (Francja)
12. Nicolas Covatti (Włochy)
13. TBA (zawodnik oczekujący z Nowej Zelandii)
14. Jan Kvech (Czechy)
15. Jaimon Lidsey (Australia)
16. Eber Ampugnani (Argentyna)

Rezerwowi:
17. Andrea Battaglia (Włochy)
18. Matteo Boncinelli (Włochy)

Lista startowa rundy kwalifikacyjnej SGP 2024 (Debreczyn, 29 maja):
1. Michael Jepsen Jensen (Dania)
2. Andrei Popa (Rumunia)
3. David Bellego (Francja)
4. Norbert Magosi (Węgry)
5. Marko Levishyn (Ukraina)
6. Petr Chlupac (Czechy)
7. Andrzej Lebiediew (Łotwa)
8. Kai Huckenbeck (Niemcy)
9. Janusz Kołodziej (Polska)
10. Andreas Lyager (Dania)
11. Jack Holder (Australia)
12. Adam Ellis (Wielka Brytania)
13. Jacob Thorssell (Szwecja)
14. Roland Kovacs (Węgry)
15. Timi Salonen (Finlandia)
16. Nazar Parnitskyi (Ukraina)

Rezerwowi:
17. Mark Barany (Węgry)
18. Richard Füzesi (Węgry)

Lista startowa rundy kwalifikacyjnej SGP 2024 (Abensberg, 29 maja):
1. Giovanni Manzares (USA)
2. Mika Meijer (Holandia)
3. Rohan Tungate (Australia)
4. Eduard Krcmar (Czechy)
5. Nick Blödorn (Niemcy)
6. Przemysław Pawlicki (Polska)
7. Mads Hansen (Dania)
8. Dimitri Berge (Francja)
9. Sebastian Kössler (Austria)
10. Jason Doyle (Australia)
11. Kevin Wölbert (Niemcy)
12. Kim Nilsson (Szwecja)
13. Glenn Moi (Norwegia)
14. Chris Harris (Wielka Brytania)
15. Nicolo Percotti (Włochy)
16. Jewgienij Kostigovs (Łotwa)

Rezerwowi:
17. Martin Smoliński (Niemcy)
18. Valentin Grobauer (Niemcy)

Fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY – KLIKNIJ TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *