Żużel - Best Speedway Tv

Juniorzy Arged Malesa Ostrów o nadchodzącym sezonie i swojej roli gościa w 2lidze | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Juniorzy

Juniorzy Arged Malesa Ostrów o nadchodzącym sezonie i swojej roli gościa w 2lidze

Juniorzy Arged Malesa Ostrów o nadchodzącym sezonie i roli gościa w 2lidze

Młodzieżowcy beniaminka PGE Ekstraligi, drużyny Arged Malesa Ostrów, są po pierwszych wyjazdach na tor, mieli okazje sprawdzić się zarówno na domowym torze jak i torach drużyn w których będą pełnić rolę GOŚCIA. Sebastian Szostak z Kacprem Grzelakiem dodatkowo będą występować w zespole PSŻ Poznań, natomiast Jakub Poczta oraz Jakub Krawczyk w Kolejarzu Opole. Sami zdecydowanie przyczynili się do awansu ostrowskiej drużyny do PGE Ekstraligi, będąc najlepszą formacją juniorską w eWinner 1lidze.

„Na pewno fajnie, że się dostaliśmy do Ekstraligi, wywalczony awans, bardzo się z tego cieszymy, damy z siebie wszyscy 100% i postaramy się by było wszystko dobrze. Cieszę się z jazdy czuje się dobrze na motocyklu, sprawia mi to radość.” mówi Kacper Grzelak

Spytaliśmy się ich co sądzą na temat dodatkowej jazdy w zespołach 2ligi żużlowej, oto co powiedzieli:

„Myślę, że to super pomysł, bo jeśli ktoś z nas nie będzie jechał w PGE Ekstralidze to będzie jechał w 2 lidze, zawsze będzie więcej jazdy w sezonie, a jazdę w Poznaniu oceniam pozytywnie.”– powiedział nam Sebastian Szostak

„Dla mnie jest to bardzo dobry pomysł, nie wszyscy mogą jeździć w Ostrowie w składzie bo jest nas czterech, dwójka pauzująca nie musi siedzieć na ławce i czekać tylko mogą jechać w 2 lidze i mieć ciągły kontakt z motocyklem, według mnie jest do bardzo dobre rozwiązanie. – stwierdził Jakub Poczta. Nie ma złych czy gorszych torów, wszystkie są takie same, gdzieś tam trzeba się bardziej przełożyć i postarać” -dodał

Razem z Pocztą na wtorkowym treningu w Opolu był Jakub Krawczyk który pozytywnie ocenił przygotowanie zarówno opolskiego jak ostrowskiego toru.

Reklamy

Zawodnik przed startem sezonu jest bardzo pozytywnie nastawiony, czuje się przygotowany i gotowy na zbliżający się sezon.

„Jazdy mamy bardzo dużo, mamy Ekstraligę U24, 2 ligę, bardzo dużo młodzieżówek, więc na brak jazdy na pewno nie narzekamy, miejmy nadzieje że wszystko odbędzie się sprawnie, bez kontuzji i z dobrymi wynikami” – oceniał Jakub Krawczyk

Kacper Grzelak dziękował sponsorom dzięki którym moze się stale rozwijać

„Na koniec chciałbym podziękować wszystkim sponsorom którzy mnie wspierają: firmie FRUKTA, Dukke. Mk Tech oraz Printwizards. Dziękuje za wsparcie.”

Każdy z żużlowców Arged Malesa Ostrów stawia sobie za cel bezpieczną jazdę oraz stały rozwój by rozwijać swoje umiejętności i by to przynosiło owoce w postaci dobrych zdobyczy punktowych.

fot. Emilia Hamerska-Lengas

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×