Żużel - Best Speedway Tv

Jakub Miśkowiak zawodnikiem Stali w 2024 roku?! Były prezes potwierdza doniesienia | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jakub Miśkowiak zawodnikiem Stali w 2024 roku?! Były prezes potwierdza doniesienia

Jakub Miśkowiak

Jakub Miśkowiak zawodnikiem Stali w 2024 roku?! Były prezes potwierdza doniesienia

Co prawda Stal Gorzów zakończyła już swój sezon 2023, jednak toczą oni równie ważny wyścig o kontrakty zawodników na przyszły rok. Gorzowianom udało się już przedłużyć umowy z trzema liderami zespołu Martinem Vaculikiem, Szymonem Woźniakiem i Andersem Thomsenem. Wiele wskazuje również, że wieści się potwierdzą i na pozycję U24 przyjdzie nowy zawodnik.

W kontekście klubu z Gorzowa wiele mówiło się o Jakubie Miśkowiaku, który miałby zastąpić Wiktora Jasińskiego, nie prezentującego się wystarczająco dobrze. Transfer 22-latka jest już niemal pewny i jeżeli nic niespodziewanego się nie wydarzy, to Miśkowiak zostanie nowym zawodnikiem Stali. Takie doniesienia potwierdził również były prezes klubu, Ireneusz Zmora, który napisał na swoim profliu na Facebooku, że Misiek będzie w przyszłym roku zawodnikiem gorzowian.

Stal oprócz Miśkowiaka była również zainteresowana jednym z najlepszych polskich juniorów, Wiktorem Przyjemskim. Ostatecznie jednak wiemy już, że temat zawodnikia w Gorzowie upadł, a w wyścigu o niesamowicie utalentowanego wychowanka Polonii Bydgoszcz pozostały już tylko dwa zespoły Motor Lublin i Sparta Wrocław.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×