Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Wiktor Jasiński wyjaśnił powód świetnej dyspozycji „Zmieniło się nastawienie do sportu”

Wiktor Jasiński
Fot. Emilia Hamerska-Lengas

Autor: Krzysztof Choroszy

Wiktor Jasiński wyjaśnił powód świetnej dyspozycji „Zmieniło się nastawienie do sportu”

W niedzielnym meczu PGE Ekstraligi, między ZOOleszcz GKM Grudziądz, a ebut.pl Stalą Gorzów, świetnie zaprezentował się zawodnik gości, Wiktor Jasiński. 22-latek zdobył 8 punktów z jednym bonusem, tym samym zaliczając najlepsze zawody w tym sezonie.

Żużel. Kto awansuje bezpośrednio do finału, a kto będzie męczył się w barażu? Zapowiedź 1. półfinału Drużynowego Pucharu Świata

W wywiadzie, którego Jasiński udzielił w trakcie meczu dla Canal+, zapytany on został o to, co zmieniło się u niego, że jedzie na takim poziomie. Wychowanek Stali Gorzów odpowiedział, że przede wszystkim zmienił swoje nastawienie po serii słabych występów i zaczął podchodzić do zawodów z większym spokojem, ciesząc się przy tym z jazdy na żużlu, co na tę chwilę wychodzi.

„Co się zmieniło? Zmieniło się nastawienie do sportu, bo po seriach porażek, seriach problemów, jakie miałem w tym roku, poukładałem sobie troszeczkę w głowie, po meczu w Lublinie dużo przemyślałem i zupełnie inaczej teraz jadę, jadę z chłodną głową, jadę ze spokojem, bawię się tym żużlem i jak na razie, to wychodzi” – mówił w wywiadzie dla Canal+ Wiktor Jasiński.

Dla zawodnika Stali ostatnie dwa mecze są naprawdę dobre, w szczególności ten w Grudziądzu, który pokazał, że forma żużlowca rośnie na moment przed najważniejszym momentem sezonu, czyli fazą play-off. Czy Wiktor Jasiński utrzyma wysoką formę w kolejnych spotkaniach? Przekonamy się w kolejnych tygodniach.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *