Żużel - Best Speedway Tv

Intensywne prace na stadionie Edwarda Jancarza. | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Intensywne prace

Intensywne prace na stadionie Edwarda Jancarza.

Intensywne prace na stadionie Edwarda Jancarza.

Kibice z miasta nad Wartą mają powody do radości w najbliższych dniach Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorzowie podpisze umowę na montaż dodatkowego oświetlenia na stadionie im. Edwarda Jancarza. W najbliższy czasie ma się też zacząć montaż nowej bandy dmuchanej.

Do czwartego przetargu na montaż dodatkowego oświetlenia na stadionie Edwarda Jancarza zgłosiła się tylko jedna firma – Lexpol z Międzyrzecza, która zaproponowała zrobienie prac za 600 tys. zł. – Do końca tygodnia będziemy finalizować całą sprawę. Montaż dodatkowego oświetlenia powinien rozpocząć się na początku marca i ma potrwać do czerwca – powiedział Włodzimierz Rój dla Gazety Lubuskiej.

Niebawem ma też przyjechać do Gorzowa nowa banda dmuchana. Do przetargu na bandę stanęła jedna firma 3SixtySport Limited z Wielkiej Brytanii. Zamontuje ją za 280,8 tys. zł. -Będzie zamontowana przed pierwszymi sparingami – oznajmił dyrektor Rój.

Oświetlenie na stadionie im. Edwarda Jancarza modernizowane jest ze względu na wymogi żużlowej PGE Ekstraligi, która chce, aby murawy na stadionach były w pełni doświetlone (w Gorzowie jest oświetlony tylko tor). Do wymiany bandy dochodzi ze względu na to, iż dotychczasowa straciła homologację.

fot. Stal Gorzów

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×