Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Intensywne prace na stadionie Edwarda Jancarza.

Intensywne prace

Intensywne prace na stadionie Edwarda Jancarza.

Kibice z miasta nad Wartą mają powody do radości w najbliższych dniach Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorzowie podpisze umowę na montaż dodatkowego oświetlenia na stadionie im. Edwarda Jancarza. W najbliższy czasie ma się też zacząć montaż nowej bandy dmuchanej.

Do czwartego przetargu na montaż dodatkowego oświetlenia na stadionie Edwarda Jancarza zgłosiła się tylko jedna firma – Lexpol z Międzyrzecza, która zaproponowała zrobienie prac za 600 tys. zł. – Do końca tygodnia będziemy finalizować całą sprawę. Montaż dodatkowego oświetlenia powinien rozpocząć się na początku marca i ma potrwać do czerwca – powiedział Włodzimierz Rój dla Gazety Lubuskiej.

Niebawem ma też przyjechać do Gorzowa nowa banda dmuchana. Do przetargu na bandę stanęła jedna firma 3SixtySport Limited z Wielkiej Brytanii. Zamontuje ją za 280,8 tys. zł. -Będzie zamontowana przed pierwszymi sparingami – oznajmił dyrektor Rój.

Oświetlenie na stadionie im. Edwarda Jancarza modernizowane jest ze względu na wymogi żużlowej PGE Ekstraligi, która chce, aby murawy na stadionach były w pełni doświetlone (w Gorzowie jest oświetlony tylko tor). Do wymiany bandy dochodzi ze względu na to, iż dotychczasowa straciła homologację.

fot. Stal Gorzów

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×