Żużel - Best Speedway Tv

Arged Malesa w piątek wyjeżdża na tor. Pierwszy trening w Ostrowie | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Arged Malesa

Arged Malesa w piątek wyjeżdża na tor. Pierwszy trening w Ostrowie

Arged Malesa w piątek wyjeżdża na tor. Pierwszy trening w Ostrowie

Drużyna beniaminka PGE Ekstraligi zapowiedziała że w piątek i w sobotę odbędą się pierwsze sesje treningowe na ostrowskim stadionie miejskim. w związku z tym, że na stadionie cały czas odbywają się prace modernizacyjne dla kibiców udostępniona będzie tylko trybuna główna.

„Wyjeżdżamy na tor w piątek. Pierwszy trening w samo południe. Drugi planujemy w sobotę. Na treningu mają być praktycznie wszyscy zawodnicy poza Nicolaiem Klindtem „– mówi trener Mariusz Staszewski

Arged Malesa Ostrów  ma zaplanowane przed startem sezonu serię meczów kontrolnych. W weekend 26-27 marca Arged Malesa ma zmierzyć się z Orłem Łódź. szczegóły spotkań nie są jeszcze ustalone. Za to 31 marca i 1 kwietnia planowane są sparingi z Abramczyk Polonią Bydgoszcz. W tydzień wielkiej inauguracji żużlowcy zmierzą się z zespołem z Zielonej Góry.\

Inauguracja sezonu PGE Ekstraligi 2022 na torze przy Piłsudskiego 64 już 10 kwietnia o godzinie 16 w meczu z zespołem ZOOLESZCZ GKM Grudziądz.

fot. Sandra Rejzner

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×