Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Grzegorz Walasek znów rusza z pomocą. Zbiórka dla Ukrainy.

Grzegorz Walasek

Grzegorz Walasek znów rusza z pomocą. Zbiórka dla Ukrainy.

Znany z wielkiego serca polski lider zespołu Arged Malesa Ostów Wielkopolski znów działa, tym razem zaangażował się wraz z Witoldem Osuchem w zbiórkę niezbędnych rzeczy dla poszkodowanych we wojnie na Ukrainie. Zbiórka zaczęła się spontanicznie lecz po kilku godzinach w akcje włączył się sam klub z Ostrowa Wielkopolskiego.

–Nastał taki czas, że nie można siedzieć bezczynnie. Trzeba pomóc. Postanowiłem wspólnie z klubem zorganizować zbiórkę najpotrzebniejszych darów dla Ukrainy. Zbieramy leki, w tym przeciwbólowe, przeciwgorączkowe dla dzieci i dorosłych, przeciwkaszlowe, na przeziębienie. Przydadzą się także koce, odzież termiczna oraz wyposażenie apteczek m.in. materiały opatrunkowe, środki dezynfekcyjne czy krople do oczu” – wylicza Grzegorz Walasek.

Wszystkie dary można przynosić do siedziby klubu TŻ Ostrovia, która mieści się w trybunie głównej Stadionu Miejskiego przy ulicy Piłsudskiego 64 w Ostrowie Wielkopolskim w godzinach od 10:00 do 17:00.

274943919 4587542967980411 8049087279630028174 n
„Po zebraniu darów przewieziemy je moim transportem pod granicę. Warto pomagać, tym bardziej w tym ciężkim czasie, który teraz nastał „– podkreśla Grzegorz Walasek na tzostrovia.pl

Dodatkowo zawodnik przekazuje na licytacje na rzecz poszkodowanych odrestaurowany kolekcjonerski motocykl – który jest jego wspólnym projektem wraz z Rafałem Prokopiukiem. Dochód z licytacji przeznaczony będzie na zakup kamizelek kuloodpornych , hełmów wojskowych i powerbanków. Więcej informacji na stronie wartojestpomagac.pl

Znany ze swojego szczodrego serca Grzegorz Walasek już kolejny raz udowadnia, że ludzkie potrzeby nie są mu obojętne. W ubiegłym roku kibice utworzyli zbiórkę pieniędzy na opłacenie jego kary nałożonej przez GKSŻ. lecz żużlowiec opłacił ja z własnych środków a zebraną w zbiórce kwotę przeznaczył na Dom Dziecka w Pleszewie.

foto.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×