Żużel - Best Speedway Tv

Która drużyna pójdzie za ciosem?! Grudziądz czy Gorzów, ważne spotkanie i weryfikacja siły dla obu drużyn! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Grudziądz

Która drużyna pójdzie za ciosem?! Grudziądz czy Gorzów, ważne spotkanie i weryfikacja siły dla obu drużyn!

Która drużyna pójdzie za ciosem?! Grudziądz czy Gorzów, ważne spotkanie i weryfikacja siły dla obu drużyn!

W zeszłym roku gorzowianie przerwali passe siedmiu porażek przy ul. Hallera w Grudziądzu, wygrywając po raz pierwszy od 2016 roku. W tym Stal Gorzów zmaga się z pewnymi problemami, chimeryczni juniorzy, którzy przeplatają gorsze występy lepszymi. Dużym atutem będzie dobrze znający tor GKM-u Mateusz Bartkowiak. Za to Grudziądzcy juniorzy od początku sezonu zachwycają i robią to co do nich należy poza występem w Lublinie, gdzie jak wiadomo, mają najlepszą parę juniorów.

W Stali Gorzów swój kryzys przechodzi Anders Thomsen, który ma widoczny problem ze sprzętem i cały czas szuka dobrych jednostek do ścigania. W ostatnim meczu występował nawet na sprzęcie Martina Vaculika.

Zerknijmy na formacje liderów Zmarzki i Pedersen, czyli Mistrzowie Świata. Bartosz Zmarzlik na stadionie w Grudziądzu ma średnią powyżej 2,4 pkt na bieg, co jest imponującym osiągnięciem. Pedersen od początku sezonu zachwyca i już w tym sezonie wygrał i zostawił za plecami Bartka Zmarzlika w Toruniu podczas rozgrywanych Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi.

To spotkanie będzie spotkanie drugiej linii obu drużyn. Thomsen – Woźniak czy Jakobsen – Kasprzakiem i te punkty tych zawodników w tym spotkaniu będą najistotniejsze i mogą przeciągnąć zwycięstwo na daną stronę drużyny. Nie zapominajmy także o u24 po stronie GKM-u Grudziądz, czyli Norberta Krakowiaka, zawodnika prezentującego od początku sezonu dobrą formę na domowym torze, objeżdżając na nim niesamowitego Macieja Janowskiego.

Patrząc na dyspozycje Grudziądzan, w tym sezonie śmiało, można stwierdzić, że będzie to bardzo ciekawe spotkanie. Gorzowianie przy wygranej odpiją sobie potknięcia na początku sezonu a przy wygranej GKM-u to Grudziądzanie umocnią się w czubie tabeli i zbliżą się w walce do upragnionych play-off, gdzie byli przekreślani przez ekspertów i skazani na walkę o utrzymanie.

Reklamy

Moje Bermudy Stal Gorzów
1. Szymon Woźniak
2. Anders Thomsen
3. Martin Vaculik
4. Patrick Hansen
5. Bartosz Zmarzlik
6. Mateusz Bartkowiak
7. Jakub Stojanowski

ZOOleszcz GKM Grudziądz
9. Przemysław Pawlicki
10. Krzysztof Kasprzak
11. Frederik Jakobsen
12. Zastępstwo zawodnika
13. Nicki Pedersen
14. Kacper Łobodziński
15. Kacper Pludra

fot. Emilia Hamerska – Lengas

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×