Żużel - Best Speedway Tv

Gorzowski klub wydał oświadczenie | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Gorzowski

Gorzowski klub wydał oświadczenie

Gorzowski klub wydał oświadczenie

W środowe popołudnie prezes gorzowskiego klubu został zatrzymany przez CBŚP i spędzi w areszcie najbliższe 3 miesiące, bo sąd odrzucił wysoką kaucję. Dziś Stal Gorzów za pośrednictwem swojej strony klubowej zamieściła oświadczenie.

OŚWIADCZENIE KLUBU STALI GORZÓW

Klub Sportowy Stal Gorzów konsekwentnie realizuje swoje cele sportowe na sezon 2022. Rywalizacja w PGE Ekstralidze, organizacja Speedway Grand Prix, a także przygotowanie sekcji piłki ręcznej do rozgrywek w Lidze Centralnej to najważniejsze priorytety dla władz klubu.

Klub Stal Gorzów pragnie poinformować, że ostatnie doniesienia medialne nie będą komentowane przez władze klubu, gdyż nie dotyczą działalności Stali Gorzów. Klub funkcjonuje normalnie. Zgodnie ze statutem decyzje mogą być podejmowane nadal bez przeszkód przez pozostałych członków zarządu klubu.

Rywalizacja na arenach sportowych zawsze była dla nas priorytetem i tak zostanie. Obecnie skupiamy się na najbliższym meczu ligowym w Ostrowie Wielkopolskim.

Prosimy również o powściągliwość w komentarzach. Przypominamy, że każdy obywatel do czasu wydania prawomocnego wyroku w sprawie karnej korzysta z instytucji domniemania niewinności.

Zarząd Klubu
Stali Gorzów

fot. Stal Gorzów/Facebook

Zostaw komentarz

×