Przejdź do treści
Aktualności/Gdzie oglądać żużel

Gdzie oglądać żużel w TV? Zaległy mecz PGE Ekstraligi Falubaz-Włókniarz

Gdzie oglądać żużel w TV
Fot. Marta Astachow

Autor: Krzysztof Choroszy

Gdzie oglądać żużel w TV? Zaległy mecz PGE Ekstraligi Falubaz-Włókniarz

Czwartek nie jest dniem, w którym zazwyczaj odbywają się spotkania PGE Ekstraligi. Dzisiaj jednak będziemy świadkami emocji na najwyższym poziomie. Odbędzie się bowiem zaległy mecz najwyższego poziomu rozgrywek w Polsce. W Zielonej Górze przy ulicy Wrocławskiej 69 beniaminek tegorocznych zmagań NovyHotel Falubaz podejmie Krono-Plast Włókniarz Częstochowa. Gdzie oglądać zaległe spotkanie PGE Ekstraligi? Podpowiadamy!

NovyHotel Falubaz Zielona Góra ma szansę na drugie z rzędu zwycięstwo przed własną publicznością. W minioną niedzielę „Moto Myszy” pokonały u siebie wicemistrzów Polski Betard Spartę Wrocław. Od samego początku zielonogórzanie byli lepsi od swoich rywali i skończyli to spotkanie, wygrywając 50:40, zdobywając również punkt bonusowy. Tym razem ich rywalami będzie Krono-Plast Włókniarz Częstochowa.

„Lwy” w miniony piątek pokonały u siebie Fogo Unię Leszno, jednak nie był to najlepszy występ ekipy spod Jasnej Góry. Częstochowianie wygrali z osłabionymi „Bykami” tylko czteroma punktami i do końca walczyli o to, by wygrać w samym meczu, natomiast dwumecz obu ekip skończył się remisem. To oznaczało, że punkt bonusowy nie trafi do żadnej z drużyn, co nie było pocieszeniem dla faworytów tamtego spotkania, drużyny gospodarzy. Tym razem Włókniarz będzie chciał pojechać lepiej i zwyciężyć z nieprzewidywalną drużyną Falubazu.

Spotkanie pomiędzy NovyHotel Falubazem Zielona Góra a Krono-Plast Włókniarzem Częstochowa rozpocznie się o godzinie 20:00. Transmisję z tego meczu kibice będą mogli obejrzeć na antenie Eleven Sports 1. Pół godziny przed rozpoczęciem starcia rozpocznie się studio przedmeczowe. Fani, którzy nie będą mogli oglądać w telewizji tego pojedynku, mogą na bieżąco śledzić dzięki relacji na żywo na naszym portalu. (link TUTAJ)

W Zielonej Górze
Fot. Marta Astachow
Włókniarz
Fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *