Przejdź do treści
Aktualności/Gdzie oglądać żużel

Gdzie oglądać Grand Prix w Warszawie? Transmisja w telewizji, streamy online

gdzie oglądać grand prix
Fot. Taylor Lanning

Autor: Jakub Bielak

Gdzie oglądać Grand Prix w Warszawie? Transmisja w telewizji, streamy online

W sobotni wieczór w stolicy Polski odbędzie się wielkie święto żużla. Na Stadionie Narodowym o punkty do klasyfikacji generalnej indywidualnych mistrzostw świata powalczy piętnastu najlepszych żużlowców świata oraz startujący z dziką kartą Mateusz Cierniak. Gdzie oglądać te zawody?

Od samego początku rozgrywania rund cyklu FIM Speedway Grand Prix na Stadionie Narodowym nie udało wygrać się tu żadnemu Polakowi. Blisko dwukrotnie był Maciej Janowski, jednak „Magic” wypadł w ubiegłym sezonie ze stawki prestiżowego cyklu. Kibice liczą na Bartosza Zmarzlika, jednak czterokrotny mistrz świata dopiero w zeszłym roku po raz pierwszy stanął na podium w warszawskich zawodach.

Teraz jednak wszyscy Polacy mają nadzieję, że w końcu będzie pięknie dla biało-czerwonych. Pięćdziesiąt tysięcy kibiców na trybunach będzie wspierać nie tylko Zmarzlika, ale również Dominika Kuberę, Szymona Woźniaka oraz Matuesza Cierniaka. Dwaj pierwsi to od tego roku stali uczestnicy cyklu, a Cierniak otrzymał od organizatorów dziką kartę na start w Warszawie.

Gdzie oglądać Grand Prix w Warszawie?

Dobra informacja dla kibiców jest taka, że turniej będzie dostępny do oglądania w ogólnodostępnej stacji TTV. Oprócz tego klasycznie Grand Prix będzie można oglądać na Eurosport Extra w Playerze. Start do pierwszego biegu punktualnie o godzinie 19:00.

385875208 10161368101396738 1821259287403338732 n 1
Fot. Michał Szmyd
Szymon Woźniak
Fot. Roman Biliński

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *