Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Dariusz Śledź i Bartłomiej Kowalski o meczu z For Nature Solutions Apator Toruń

Dariusz Śledź

Autor: Jagoda Burka

Oceń Wpis

Dariusz Śledź i Bartłomiej Kowalski o meczu z For Nature Solutions Apator Toruń

Zapraszamy na pomeczowe wypowiedzi głównych zainteresowanych meczu Betard Sparta Wrocław – For Nature Solutions Apator Toruń.

Jasne, że wszyscy jesteśmy zadowoleni. Pojechaliśmy dobre spotkanie. Mamy jeszcze jak widać w programie rezerwy, jeszcze możemy być mocniejsi, ale nie mogę być niezadowolony. […] Juniorzy pojechali naprawdę bardzo dobre zawody, nie mieli żadnej „śliwki”, także super. Pogoda troszeczkę nam przeszkadzała, ale myślę że wyszło całkiem fajnie. Oczywiście tor spod plandeki zawsze jakieś niespodzianki za sobą niesie, ale uczymy się też tego i chyba nie było źle. „ZZtka” wyszła całkiem fajnie. Pojedziemy na wyjazd, tam trochę inaczej trzeba będzie to prawdopodobnie poukładać. Wolelibyśmy mieć Artioma, po prostu.” – powiedział po meczu trener Betard Sparty Wrocław, Dariusz Śledź.


Taki wynik myślę brałbym w ciemno przed meczem. Jestem zadowolony. Starałem się koncentrować na starcie, ale słyszało się i było czuć ten ogień od kibiców i na pewno w pewnym sensie to motywowało bardzo do jazdy. […] Nie narzucam sobie presji, bo jestem za mało doświadczony żeby mówić, że zastąpiłbym Artioma, ale staram się żeby było jak najlepiej i żeby te punkty robić.

Na pewno nie jest łatwo, bo to Ekstraliga, ale pracuje nad tym żeby było dobrze. […] Przed sezonem odjechaliśmy tu wiele kołek, więc na pare dni przed zawodami nie był to dla nas wielki problem, że nie wszystkie treningi się odbyły, ponieważ sporo tu pojezdzilismy, ale wiadomo jako zawodnik muszę jeździć i poznawać nowy tor, te kąty i ścieżki.” – powiedział debiutujący w barwach Betard Sparty Wrocław Bartłomiej Kowalski.

fot. Paweł Wilczyński

Reklamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×