Żużel - Best Speedway Tv

Wypowiedzi po meczu we Wrocławiu. "Musimy zapomnieć o tym jak najszybciej" | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wypowiedzi po meczu we Wrocławiu. “Musimy zapomnieć o tym jak najszybciej”

Wrocławiu

Wypowiedzi po meczu we Wrocławiu. “Musimy zapomnieć o tym jak najszybciej”

Nie tak z pewnością miał wyglądać debiut Roberta Sawiny w roli szkoleniowca zespołu z Torunia. W meczu kończącym 1. kolejkę PGE Ekstraligi we Wrocławiu Betard Sparta rozgromiła For Nature Solutions Apatora Toruń. Mecz zakończył się wynikiem 59:31 dla ekipy mistrzów Polski.

Wrocławiu
Wypowiedzi po meczu we Wrocławiu. "Musimy zapomnieć o tym jak najszybciej" 2

Po spotkaniu we Wrocławiu na gorąco na antenie Canal+ Sports 5 wypowiedzi udzielili Maciej Janowski oraz Patryk Dudek. Popularny “Magic” błyszczał tego wieczoru na Stadionie Olimpijskim. Zdobywca płatnego kompletu nie ukrywał radości po zakończeniu inaugurującego sezon starcia. – Odrobiliśmy trochę lekcję. Zrobiliśmy dwa długie dni treningowe i podczas tych dni sprawdziliśmy sporo sprzętu. Fajnie to zagrało i ja się lepiej poczułem przez te dwa dni, bo pojeździłem trzy godziny dziennie i tego mi troszeczkę brakowało. (…) Skupiałem się, aby wybierać jak najlepszą ścieżkę i czułem, że mój motocykl jedzie szybko, dlatego byłem tylko i wyłącznie skoncentrowany na tym. Wiedziałem, że jeśli będę jechał tam, gdzie najkorzystniej to ciężko będzie mnie minąć – powiedział zawodnik Betard Sparty Wrocław.

Zadowolony nie mógł być nowy nabytek For Nature Solutions Apatora Toruń. Patryk Dudek zdobył w meczu 8+2 punktów, co nie było szczytem jego możliwości. – Musimy zapomnieć o tym meczu jak najszybciej, bo jak ze startu było dobrze, to brakowało prędkości na trasie. Było widać, że pomimo że szukaliśmy prędkości przy krawężniku, mijali nas szerzej, a jak my jechaliśmy szerzej, to oni wyskakiwali nam z krawężnika. Te starty były nie najgorsze, ale na trasie z mojej perspektywy byłem wolny i nie miałem prędkości. I niestety przez ten tydzień będę musiał główkować jak to zmienić – powiedział były wicemistrz świata.

Fot. Sonia Kaps

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×