Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

…będą słabo jeździć, będziecie jechać Wy – Janusz Ślączka po meczu z Moje Bermudy Stal Gorzów!

Anioły

Autor: Małgorzata Olejniczak

786CABDF 1CCE 4A91 8B1C 642A90F898B9
...będą słabo jeździć, będziecie jechać Wy - Janusz Ślączka po meczu z Moje Bermudy Stal Gorzów! 3

(…będą słabo jeździć, będziecie jechać Wy) – Janusz Ślączka po meczu z Moje Bermudy Stal Gorzów!

Drużyna GKM Grudziądz nie najlepiej wszedł w sezon. Co prawda ma na koncie dwa punkty, ale sukcesu ze Spartą Wrocław nie można przypisać tylko dobrej dyspozycji zawodników, bo na wynik meczu bez wątpienia wpływ miała, między innymi kontuzja Taia Woffindena. Pozostałe odjechane przez Gołębie mecze ze Stalą Gorzów i Falubazem Zielona Góra zakończyły porażką. W pierwszym z tych spotkań duet Kenneth Bjerre – Krzysztof Kasprzak zdobył łącznie siedem punktów, a w drugim sześć. W tym samym czasie młodzieżowcy grudziądzkiego klubu przywieźli odpowiednio cztery i osiem oczek. Nic dziwnego, że trener Janusz Ślączka zastanawia się czy nie dać więcej okazji do jazdy parze Denis Zieliński – Mateusz Bartkowiak.

Pod koniec spotkania ze Stalą Gorzów opiekun Gołębi w rozmowie z Denisem Zielińskim powiedział „Następnym razem jak będzie nam się słabo układało (…) to będziecie Wy więcej jeździć, bo pojechaliście, bardzo ładny mecz. Mamy bardzo ważny mecz następny, a chcę żeby wszyscy zawodnicy trochę pojeździli. Jeśli Oni (Krzysztof Kasprzak i Kenneth Bjerre) będą słabo jeździć, będziecie jechać Wy. Punkt w tę czy w tę nie zrobi nam różnicy i czy będziecie wygrywać, czy przegrywać i tak będziecie jechać.”

Od duetu Kenneth Bjerre – Krzysztof Kasprzak zarówno trener jak i kibice oczekują lepszych zdobyczy punktowych, które powinny przełożyć na zwycięskie spotkania GKM Grudziądz. Póki co obaj doświadczeni zawodnicy nie spełniają pokładanych w nich nadziei i jeśli ich forma nie wzrośnie w najbliższych spotkaniach szansę, zgodnie ze słowami szkoleniowca Grudziądzan powinni otrzymać Zieliński i Bartkowiak. Taki ruch trenera wydaje się jak najbardziej zasadny, tym bardziej, że liczba punktów przywożona przez duet seniorów jest na porównywalnym poziomie z punktami zdobytymi przez młodzieżowców. Natomiast każdy kolejny odjechany bieg przez młodych żużlowców pozwoli im nabrać bezcennego doświadczenia, co w przyszłości powinno przełożyć się na lepsze wyniki całego zespołu.

Poniżej fragment filmu:

źródło: YouTube GKM tv

fot. Emilia Hamerska-Lengas

baner 1200 200
...będą słabo jeździć, będziecie jechać Wy - Janusz Ślączka po meczu z Moje Bermudy Stal Gorzów! 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×