Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Zawodnik Stali Gorzów powrócił na tor! Klub poinformował, że trenował na "Jancarzu" | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Zawodnik Stali Gorzów powrócił na tor! Klub poinformował, że trenował na “Jancarzu”

Żużel

Żużel. Zawodnik Stali Gorzów powrócił na tor! Klub poinformował, że trenował na “Jancarzu”

Dla młodzieżowców Stali Gorzów ostatnie tygodnie są bardzo pechowe, co prawda awansowali oni do finału DMPJ, jednak w ostatnim z półfinałów jechał już tylko Oskar Paluch. Wcześniej kontuzje wykluczyły 3 z 4 podstawowych młodzieżowców, a sam 17-latek nie miałby dużych szans na złoto.

W piątek klub za pośrednictwem Facebooka przekazał dobre wiadomości dla kibiców z Gorzowa. Mateusz Bartkowiak, który ponad miesiąc temu doznał kontuzji, trenował z Oskarem Paluchem na stadionie im. Edwarda Jancarza. 20-latek ma być gotowy na finałowe rundy Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, gdzie Stal będzie chciała zgnarąć złoto.

Mateusz Bartkowiak pod koniec lipca doznał poważnej kontuzji, wydawało się nawet, że nie wróci on do rywalizacji i zakończy swój sezon. W rozgrywkach PGE Ekstraligi wykręcił on średnią na poziomie 0,941, co nie było najlepszym wynikiem wśród innych młodzieżowców. W obliczu kontuzji swoich kolegów Mateusz będzie wzmocnieniem dla swojego zespołu na finały DMPJ.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×