Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Junior Sparty zawiesza swoją karierę! Klub poinformował o decyzji swojego wychowanka | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Junior Sparty zawiesza swoją karierę! Klub poinformował o decyzji swojego wychowanka

Junior sparty

Żużel. Junior Sparty zawiesza swoją karierę! Klub poinformował o decyzji swojego wychowanka

O Mateuszu Paniczu zrobiło się głośno, kiedy w Pucharze Ekstraligi w klasie 250cc rywalizował łeb w łeb z Oskarem Paluchem. Był on jedną z nadziei na to, żeby w końcu we Wrocławiu pojawił się wychowanek na dobrym poziomie po Macieju Janowskim. Po czasie wiemy, że nie była to kolorowa przygoda.

Dzisiaj Betard Sparta Wrocław w swoich mediach społecznościowych poinformowała, że Panicz zawiesił swoją karierę i nie wiadomo, czy w ogóle będzie jeszcze jeździł. Jednocześnie wrocławianie podziękowali swojemu zawodnikowi za lata jazdy w Sparcie i godne reprezentowanie klubu.

W obecnym sezonie PGE Ekstraligi Mateusz Panicz wykręcił średnią na poziomie 0,211, co więcej większość swoich punktów zdobył na wykluczeniach innych zawodników i prezentował się o wiele gorzej, niż Kacper Andrzejewski i Kevin Małkiewicz. Przez wielu kibiców w dyskusji w serwisie X został również wskazany najgorszym juniorem tego roku.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×