Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Oskar Hurysz odejdzie po sezonie ze Stali Gorzów! Ireneusz Zmora przekazuje co z przyszłością zawodnika

Hurysz
Fot. Sandra Rejzner

Autor: Krzysztof Choroszy

Oskar Hurysz odejdzie po sezonie ze Stali Gorzów! Ireneusz Zmora przekazuje co z przyszłością zawodnika

Ostatnie tygodnie były niesamowicie udane dla młodzieżowca Stali Gorzów, Oskara Hurysza. 18-latek został wypożyczony do PSŻ Poznań, gdzie błyszczał w walce o utrzymanie. Świetnie prezentuje się on również w rozgrywkach DMPJ, przywożąc bardzo dobre zdobycze punktowe.

W obliczu fenomenalnej dyspozycji Hurysza w 1. Lidze Żużlowej spekulowano, czy junior nie powinien zostać i w przyszłym sezonie razem z Oskrem Paluchem stanowić o sile formacji młodzieżowej swojego klubu. Niestety dla niego, jak poinformował za pośrednictwem Facebooka Ireneusz Zmora, były prezes Stali Gorzów, nie otrzyma szansy i odejdzie z Gorzowa. Jak możemy przeczytać w zespole postawiono na parę Paluch-Stojanowski.

Czy znajdzie się chętny na Oskara Hurysza? Z pewnością po takich występach, jakie mogliśmy zaobserwować, kiedy zawodnik jeździł w barwach poznańskiego PSŻ-u. Być może będzie on nadal jeździł na zapleczu PGE Ekstraligi lub znajdzie sobie zespół w elicie, co również, patrząc na jego dyspozycję, nie będzie ogromną niespodzianką.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *