Przejdź do treści
Aktualności/Gdzie oglądać żużel

Żużel w TV. Gdzie oglądać mecze na żywo w niedzielę?

Żużel w TV
Fot. Sonia Kaps

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel w TV. Gdzie oglądać mecze na żywo w niedzielę?

Już dzisiaj przyszedł czas na kolejne żużlowe emocje. Odbędzie się bowiem aż 6 spotkań we wszystkich polskich ligach żużlowych. Poznamy więc kolejne rozstrzygnięcia w PGE Ekstralidze, Metalkas 2. Ekstralidze oraz Krajowej Lidze Żużlowej. Gdzie oglądać i śledzić dzisiejsze mecze? Podpowiadamy.

Żużlowa niedziela rozpocznie się o godzinie 14:00. Na tę godzinę są bowiem zaplanowane aż 3 spotkania. W ramach Krajowej Ligi Żużlowej OK Kolejarz Opole pojedzie u siebie z Optibet Lokomotivem Daugavpils. Z kolei w Metalkas 2. Ekstralidze Abramczyk Polonia Bydgoszcz podejmie u siebie H.Skrzydlewska Orzeł Łódź oraz Texom Stal Rzeszów zmierzy się w rywalizacji derbowej z Cellfast Wilkami Krosno. Później o godzinie 16:30 w Lesznie miejscowa Fogo Unia pojedzie z NovyHotel Falubazem Zielona Góra. Pół godziny po rozpoczęciu zmagań na „Smoczyku” wystartuje mecz Trans MF Landshut Devils z Unią Tarnów. Dzisiejsze żużlowe emocje zwieńczy ekstraligowe starcie Ebut.pl Stali Gorzów z Krono-Plast Włókniarzem Częstochowa zaplanowane na 19:15.

Kibice żużla będą mogli śledzić spotkania poprzez transmisje telewizyjne. Niestety nie będzie to możliwe w przypadku meczów Krajowej Ligi Żużlowej. Starcia Metalkas 2. Ekstraligi obejrzeć będzie można w stacji Canal Plus. Derby Podkarpacia będą transmitowane na antenie Canal+ Sport 5, natomiast spotkanie w Bydgoszczy będzie można zobaczyć w serwisie Canal+ Online. PGE Ekstraliga będzie zaś transmitowana na Canal+ Sport. Zachęcamy również do śledzenia naszych relacji LIVE, do których linki znajdują się przy wybranych meczach.

Plan transmisji na niedzielę 28 kwietnia

PGE Ekstraliga

Metalkas 2. Ekstraliga

Krajowa Liga Żużlowa

Derby Podkarpacia
Fot. Jakub Malec
żużel
Fot. Paweł Wilczyński

Dołącz do nas na Facebooku! – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *