Jacob Thorssell

1

Dimitri Berge

3

• Powietrze uszło z gospodarzy. Texom Stal Rzeszów 39:51 Cellfast Wilki Krosno. Dimitri Berge kończy zawody z czystym kompletem punktów.

1

• Goście lepiej ze startu i zwyciężają 4:2. Texom Stal Rzeszów przegrywa u siebie z derbowym rywalem. Cellfast Wilki Krosno zwycięskie.

• 14 min.

Bieg 13

3

1

2

Vaclav Milik

0

• Gospodarze wyszli lepiej ze startu, ale potem kapitalny dzisiaj Berge wyprzedził najpierw Pieszczka, a potem po twardej walce Pedersena.

• 13 min.

M

• Początkowo Thorssel walczył z Seifertem-Salkiem, ale ostatecznie Duńczyk wygrał, był zdecydowanie szybszy. Texom Stal Rzeszów nadal przegrywa sześcioma punktami.

• Poczta za Rafalskiego. Bieg przerwany. Ostrzeżenie dla Poczty. Bańdur nie zdążył ustawić się pod taśmą do powtórki.

• 12 min.

Bieg 11

1

2

Jesper Knudsen

0

3

• Goście na prowadzeniu po starcie. Nowak zdołał przedzielić parę Wilków.

• 11 min.

Bieg 10

3

2

d

Piotr Świercz

1

• Berge jest dziś bezkonkurencyjny. Francuz wygrał z gigantyczną przewagą. Kundsena ponownie zawiódł sprzęt. Duńczyk jechał z okrążenia na okrążenia coraz wolniej, aż zdefektował, gdy mijał go Świercz.

• 10 min.

Bieg 9

2

3

1

0

• Kolejność ustalona po wyjściu z pierwszego łuku. Krakowiak próbował gonić Nowaka, ale bez powodzenia. Texom Stal Rzeszów odrabia dwa "oczka".

• 09 min.

Bieg 8

1

3

Bartosz Curzytek

0

2

• Kolejność ułożona po starcie, ale Milik ambitnie gonił Pieszczka. Czech wydawał się od niego szybszy, ale tor po równaniu nie ułatwiał mu przeprowadzenia skutecznego ataku.

• 08 min.

Bieg 7

3

1

2

0

• Lepiej ze startu gospodarze, jednak na przeciwległej prostej obok Pedersena przeleciał Dimitri Berge. Po raz kolejny oglądaliśmy fascynującą walkę dwóch zawodników. Pedersen dwoił się i troił, by odbić pozycję pierwszą. Na moment nawet wyprzedził Francuza, jednak ten umiejętnie odzyskał prowadzenie. Świetny speedway w Rzeszowie!

• 07 min.

Bieg 6

3

1

Wiktor Rafalski

0

2

• Tym razem lepiej po wyjściu z pierwszego łuku zawodnicy gości. Krakowiak pognał do mety po trzy punkty, a za jego plecami oglądaliśmy 2. rundę starcia Pieszczek VS Seifert Salk. Obaj zawodnicy znowu dwukrotnie wymienili się pozycjami, lecz tym razem górą wyszedł młody Duńczyk.

• 06 min.

Bieg 5

1

3

0

2

• Gospodarze lepiej ze startu. Na przeciwległej prostej Knudsen po zewnętrznej minął Milika i Stal Rzeszów jechała na 5:1. Ogromny pech przydarzył się jednak zawodnikowi U24 gospodarzy, zdefektował na wejściu w ostatni łuk, przez co z podwójnego zwycięstwa zrobił się remis. Knudsen dojechał do mety, stąd przy jego nazwisku "0", a nie "d".

• 05 min.

Bieg 4

1

3

0

2

• Pedersen wyjechał ze startu i tyle go widzieli. Niespodziewanie za jego plecami znaleźli się juniorzy. Wojdyło wyprzedził Curyztka dopiero atakiem po zewnętrznej na ostatnim łuku, Texom Stal Rzeszów 12:12 Cellfast Wilki Krosno

• 04 min.

Bieg 3

3

2

0

1

• Pewna wygrana Berge. Za jego plecami tasowali się Seifert-Salk i Pieszczek. Początkowo zawodnik gości wyprzedził Polaka, jednak potem ten odbił pozycję.

• 03 min.

Bieg 2

3

0

2

1

• Goscie lepiej ze startu, ale przedzielił ich Curzytek.

• 02 min.

Bieg 1

1

3

2

0

• Gospodarze dużo lepiej ze startu. Na dystansie między zawodnikami zrobiły się spore odległości.