Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. Patrick Hansen o swoim życiu w Rybniku: Droga do stabilizacji

żużel
Fot. Marta Astachow

Autor: Krzysztof Grzęda

Żużel. Patrick Hansen o swoim życiu w Rybniku: Droga do stabilizacji

Do momentu kontuzji miniony sezon dla Patricka Hansena układał się bardzo dobrze. Duńczyk był liderem swojego klubu, notując średnią przekraczającą 2 punkty na bieg. Dość szybko zdecydował się na pozostanie w Rybniku, o powodach, dla których zdecydował się przedłużyć kontrakt, opowiedział w naszym magazynie.
Patrick Hansen
Fot. LPL-Foto

Pozostanie w Rybniku

Ogłoszenie informacji o pozostaniu Hansena w ROW-ie doszło przed ćwierćfinałowym starciem z Ostrovią. Co ciekawe kapitan “Rekinów” miał ogłosić tę informację podczas prezentacji, ale nie udało to się z powodu awarii mikrofonu. Krystian Natoński prowadzący program poruszył najpierw kwestię rozmów z innymi klubami.

W tym roku tak naprawdę bardzo szybko dogadałem się z ROW-em. Były jednak inne telefony, ale nie przełożyło się to na konkretne rozmowy, bo byłem bardzo blisko pozostania w Rybniku. – odpowiedział.

Życie w mieście

Szybkie zdecydowanie się na pozostanie w obecnym klubie musi oznaczać, że zawodnik czuję się w nim dobrze. Oto powody, dla których będzie reprezentował klub z Górnego Śląska w kolejnych sezonach.

Jak widać po wynikach, wszystko idzie w dobrą stronę. Dobrze współpracuje mi się z klubem, mieszkam blisko stadionu, tor również mi odpowiada oraz chciałem w końcu się ustabilizować w jednym klubie – kontynuuje.

Cele 25-latka oraz drużyny trenera Skupienia są bardzo ambitne. Zarówno on, jak i klub chcą w najbliższym czasie wrócić do PGE Ekstraligi, na co wszyscy sympatycy rybnickiego klubu liczą.

Kapitan
Fot. Arkadiusz Siwek

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *