Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Kibice w Lublinie musieli obejść się smakiem

Stadion Motoru Lublin
Fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Patrycja Kowalczuk

Żużel. Kibice w Lublinie musieli obejść się smakiem

W poniedziałek 27 listopada wystartowała o 20:24 sprzedaż karnetów na nachodzący sezon przy Z5. Jednak już po kilku sekundach były niedostępne. Części kibiców udało się kupić, ale spora większość musi obejść się smakiem.

Sprzedaż karnetów miała wystartować 27.11.2023 o godzinie 20:24 na platformie eventim.pl. Karnety były podzielone na cztery kategorie cenowe:
Karnet normalny –  450 zł
Karnet ulgowy – 380 zł
Karnet dziecięcy – 200 zł
Karnet Trybuna Główna – 800 zł.
Na tę chwilę nie jest znana dokładna liczba karnetów, które były dostępne do zakupu.

Sprzedaż wystartowała równo o zaplanowanej godzinie i zakończyła się kilka sekund później. Nie wszystkim udało się dokonać zakupu wejściówek na przyszły sezon. Niektórzy kibice wprost winią stronę eventim.pl, która nie poradziła sobie z takim zainteresowaniem. Są osoby, które w sekcji komentarze pod postem klubu o rozpoczęciu sprzedaży wrzucają screeny strony, na których widać: „błąd – serwery nie wytrzymały”. Jeszcze inni donoszą, że wyrzuciło ich z serwera podczas dokonywania płatności. Spore oburzenie wśród kibiców Mistrza Polski wywołała opłata serwisowa naliczana przez serwis eventim.pl. Dla karnetu normalnego wyniosła ona 25 zł, czyli ponad 5,5% ceny karnetu.

Nie zmienia to jednak faktu ogromnego zainteresowania i mody na żużel, jaka zapanowała w Lublinie. Nie można się temu dziwić, gdyż Koziołki mają fenomenalny skład na sezon 2024, a większość osób będących wokół sportu żużlowego już teraz nazywa Motor głównym faworytem do zgarnięcia tytułu po raz trzeci z rzędu.

20230917 DSC06604 1
Fot. Kazimierz Kożuch
Motoru Lublin
Fot. Kazimierz Kożuch

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *