Żużel. Energa Gdańsk Speedway Camp już w czerwcu. Ruszają zapisy

Żużel. Energa Gdańsk Speedway Camp już w czerwcu. Jutro ruszają zapisy
W ostatnim czasie młodzi miniżużlowcy naszego partnera Orlen Akademii Sportu Wybrzeże pracowicie przygotowywali się na swoim obiekcie do startu zmagań o Drużynowe Mistrzostwo Polski w tej klasie. W ostatnich dniach adepci gdańskiej szkółki zadebiutowali w zawodach w Rybniku, gdzie rywalizowali z innymi miniżużlowymi drużynami. Z kolei w piątek rozpoczną się zapisy do kolejnego już campu na gdańskim minitorze.
Czerwiec będzie bardzo intensywnym okresem na małym owalu w Gdańsku. Wtedy to w dniach 22-25 czerwca odbędzie się na nim kilka ważnych miniżużlowych imprez. Młodzi zawodnicy rywalizować będą w rundach DMP i IPP. Rozegrany zostanie również prestiżowy Golden Boy Trophy – turniej o puchar im. Zenona Plecha. W tych dniach adepci będą mogli wziąć również udział w kolejnej edycji Gdańsk Speedway Camp, którego sponsorem tytularnym w tym sezonie jest Energa.
Już niedługo ruszy rejestracja młodych chłopców, którzy w czerwcu wezmą udział w campie organizowanym przez Plech Sport Agency. Dzisiaj, w piątek 3 maja o godzinie 12:00 wystartują zapisy do czerwcowego wydarzenia na gdańskim minitorze. Obóz organizowany jest od 2018 roku, a w ciągu kilku lat gościnnie pojawiali się na nim między innymi wielokrotni mistrzowie świata.


Dołącz do nas na Facebooku! – kliknij TUTAJ
- ROW Rybnik rozbił Orła Łódź. Pewne zwycięstwo i dominacja gospodarzy
- Żużel. Powrót do złotej recepty! Tym sposobem Pres Toruń rozbił Motor
- PGE Ekstraliga zmienia godziny meczów. Powodem ekstremalne upały w Polsce
- Żużel. Stal pożegna się z play-offami? Unia może zamknąć temat
- Żużel. To będzie ważny dzień! Mogą wiele zyskać, a także dużo stracić