Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa/SGP / SEC / SON / SWC

Żużel. Gdzie oglądać SEC i 1. Ligę? Transmisje TV, streamy online

gdzie oglądać sec
Fot. Tauron Speedway Euro Championship

Autor: Jakub Bielak

Żużel. Gdzie oglądać SEC i 1. Ligę? Transmisje TV, streamy online

W sobotę, 9 września może nie ma natłoku zawodów żużlowych, ale emocji nie zabraknie. Mamy bowiem zaplanowane trzy wydarzenia – półfinał 2. Ligi, półfinał 1. Ligi oraz na deser – 3. turniej Tauron Speedway Euro Championship. Gdzie oglądać żużel w sobotę?

W sobotnie popołudnie i wieczór na nudę nie będziemy mogli narzekać. Kibice będą mogli zasiąść przed telewizorami lub komputerami o godzinie 14:00 i z małymi przerwami emocjonować się zawodami żużlowymi do samego wieczora.

Na pierwszy ogień pójdzie starcie drugoligowe pomiędzy Unią Tarnów a Stalą Rzeszów. Początek tego meczu zaplanowano na 14:00, a transmisję będzie można obejrzeć w Canal+Sport 5 oraz Canal+Online. Po zakończeniu tego spotkania wystarczy nie zmieniać kanału w telewizorze lub przenieść się na inny stream w Canal+Online, by doświadczyć emocji związanych ze starciem w 1. Lidze pomiędzy Arged Malesą Ostrów a Enea Falubazem Zielona Góra.

Na deser czeka nas przedostatni, 3. finał cyklu Tauron Speedway Euro Championship. Turniej odbędzie się w Bydgoszczy, a transmisję przeprowadzi ogólnodostępny kanał TVP Sport. Zawody będzie można również obejrzeć w Internecie na stronie sport.tvp.pl.

Gdzie oglądać sobotnie zawody żużlowe?

Grupa Azoty Unia Tarnów – Texom Stal Rzeszów, 14:00, Canal+Sport 5, Canal+Online

Arged Malesa Ostrów – Enea Falubaz Zielona Góra, 16:30, Canal+Sport 5, Canal+Online

Tauron SEC w Bydgoszczy, 20:00, TVP Sport, sport.tvp.pl

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *