Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Drabik w domu a drużyna w Hiszpanii. Czy to kolejna kontrowersja z udziałem zawodnika?

Maksym Drabik
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Redakcja

Żużel. Drabik w domu a drużyna w Hiszpanii. Czy to kolejna kontrowersja z udziałem zawodnika?

Maksym Drabik znów zaskoczył wszystkich swoim nietypowym podejściem do żużla! Tym razem, podczas przedsezonowego zgrupowania w hiszpańskim Calpe, zdecydował się pozostać w domu, informując trenera Janusza Ślączkę o problemach zdrowotnych. Rzecznik prasowy Włókniarza Częstochowa, Mateusz Żesławski, oficjalnie potwierdził tę sytuację dla Przeglądu Sportowego.

To nie pierwszy raz, kiedy Drabik wychodzi poza normy. Już w poprzednim sezonie musiał się z nim mierzyć ówczesny trener Lech Kędziora, a teraz również Ślączka. Znani są z jego ekscentrycznych zachowań, takich jak opuszczanie narad czy nawet odmowa startów po niesatysfakcjonujących biegach.

Żużel. Niepewna sytuacja w Częstochowie! Oczekiwanie na decyzję Tauron Polska Energia

Żużel. Dariusz Sajdak upomina się odnośnie regulacji! -“A co Ty się Darek taki regulaminowy zrobiłeś? “

Warto wspomnieć o incydentach z poprzednich lat, gdzie zamknął się w busie po słabym występie czy nawet odmówił udziału w ważnych zawodach, tłumacząc to problemami zdrowotnymi lub osobistymi. Słynna była też sytuacja, kiedy przed biegami nominowanymi wziął walizkę i opuścił park maszyn.

Te niekonwencjonalne zachowania Drabika zaskakują nie tylko fanów, ale również same środowisko żużlowe. Czy jego umiejętności na torze zrekompensują te ekscentryczne wybryki? Wszystko wskazuje na to, że kolejny sezon będzie równie pełen niespodzianek co poprzednie. Czekamy z niecierpliwością, co przyniesie przyszłość dla tego utalentowanego, lecz jednocześnie kontrowersyjnego żużlowca.

Decyzje Maksyma Drabika mogą stanowić ogromne wyzwanie dla drużyny w nadchodzącym sezonie. Jego ekscentryczne podejście do żużla i nieprzewidywalne decyzje pozostawiają wiele pytań dotyczących stabilności zespołu. Jak wpłynie to na morale pozostałych zawodników? Czy Włókniarz Częstochowa zdoła zminimalizować wpływ kontrowersji Drabika na wspólną pracę zespołową?

To niewątpliwie będzie wyzwanie zarówno dla trenera, jak i dla całej drużyny. Czy talent Maksyma okaże się być kluczowym elementem sukcesu, czy też ekscentryczne zachowanie rzuci cień na osiągnięcia Włókniarza w sezonie 2024? Fani żużla z niecierpliwością oczekują rozwinięcia się tej niezwykłej historii na torze i poza nim.

Maksym Drabik
Fot. Paweł Wilczyński
Żużlowiec Włókniarza Częstochowa
Fot. Łukasz Wilk

Śledź nas na facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *