Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Znamy nowego szkoleniowca w Toruniu!

Znamy nowego

Znamy nowego szkoleniowca w Toruniu!

Po zaistniałej sytuacji z byłym już szkoleniowcem Tomaszem Bajerskim, nową twarzą w parku maszyn ma być Robert Sawina. Dobrze znany środowisku żużlowemu w Toruniu, wychowanek toruńskiego Apatora. Zapewne wielu kibiców z Torunia może być szczęśliwa, że będzie to dobrze znana im postać.

Sawina zdał licencję żużlową w 1987 w barwach toruńskiego Apatora, dla którego jeździł do 1993. W sezonach 1994-1995 reprezentował Wybrzeże Gdańsk, w latach 1996-1999 punktował dla Startu Gniezno, a w latach 2000-2001 jeździł dla WTS-u Wrocław. W sezonie 2002 wrócił do swojego macierzystego Apatora, w którym jeździł do 2003. W 2004 zaliczył epizod w pierwszoligowym GTŻ Grudziądz. W sezonie 2005 startował w Polonii Bydgoszcz, gdzie był jednym z liderów zespołu.

Znamy nowego

Przed nowym szkoleniowcem stoi nie lada wyzwanie. Do drużyny doszli Emil Sayfutdinow czy Patryk Dudek i sam skład zobowiązuje do walki o najwyższe cele w lidze. Z naszych informacji lada dzień zostanie ogłoszony oficjalnie nowy szkoleniowiec na oficjalnym koncie klubu w social mediach.

fot. Emilia Hamerska – Lengas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Slavo
4 miesięcy temu

Nie bardzo kojarzę dorobek Roberta, jego czasy aktywnego żużlowania pamiętam i wspominam z sentymentem. Mam wątpliwości czy podoła. Cele i oczekiwania wysokie.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×