Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Znamy nowego szkoleniowca w Toruniu!

Znamy nowego

Autor: Redakcja

Znamy nowego szkoleniowca w Toruniu!

Po zaistniałej sytuacji z byłym już szkoleniowcem Tomaszem Bajerskim, nową twarzą w parku maszyn ma być Robert Sawina. Dobrze znany środowisku żużlowemu w Toruniu, wychowanek toruńskiego Apatora. Zapewne wielu kibiców z Torunia może być szczęśliwa, że będzie to dobrze znana im postać.

Sawina zdał licencję żużlową w 1987 w barwach toruńskiego Apatora, dla którego jeździł do 1993. W sezonach 1994-1995 reprezentował Wybrzeże Gdańsk, w latach 1996-1999 punktował dla Startu Gniezno, a w latach 2000-2001 jeździł dla WTS-u Wrocław. W sezonie 2002 wrócił do swojego macierzystego Apatora, w którym jeździł do 2003. W 2004 zaliczył epizod w pierwszoligowym GTŻ Grudziądz. W sezonie 2005 startował w Polonii Bydgoszcz, gdzie był jednym z liderów zespołu.

Znamy nowego

Przed nowym szkoleniowcem stoi nie lada wyzwanie. Do drużyny doszli Emil Sayfutdinow czy Patryk Dudek i sam skład zobowiązuje do walki o najwyższe cele w lidze. Z naszych informacji lada dzień zostanie ogłoszony oficjalnie nowy szkoleniowiec na oficjalnym koncie klubu w social mediach.

fot. Emilia Hamerska – Lengas

1 odpowiedź do “Znamy nowego szkoleniowca w Toruniu!

  1. Nie bardzo kojarzę dorobek Roberta, jego czasy aktywnego żużlowania pamiętam i wspominam z sentymentem. Mam wątpliwości czy podoła. Cele i oczekiwania wysokie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×