Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wypowiedzi zawodników Betard Sparty Wrocław po dwupunktowej wygranej z Moje Bermudy Stalą Gorzów

Wypowiedzi zawodników

Wypowiedzi zawodników Betard Sparty Wrocław po dwupunktowej wygranej z Moje Bermudy Stalą Gorzów

Zapraszamy na wypowiedzi Gleba Chugunova i Bartłomieja Kowalskiego po meczu Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów 46:44.

Wypowiedzi zawodników

W sumie jakoś dużo nie pracowaliśmy, żeby dużo godzin spędzać na torze. Skupiliśmy się na sobie, żeby wszystko było fajnie, grało. […] Walczyliśmy i  zrobiliśmy wszystko żeby wygrać. Myślę, że w tym jest różnica – żeby bać się przegrać i bardzo chcieć wygrać. Nie myślałem o wyniku, bo naprawdę on mógł być różny. […] Fajnie, że wygraliśmy. Tak, mój wynik podbudowuje mnie. Teraz zaczęła się Szwecja i mam sobie więcej jazdy. Mniej staram się myśleć o wszystkim, nie zawracać sobie głowy i cieszyć się z jazdy, bo wszystko co mogę robić to skoncentrować się i dawać z siebie wszystko.” – mówi Gleb Chugunov

Ta wygrana jest minimalna, ale na pewno cieszy. Gdyby to miało być w drugą stronę to chodzilibyśmy smutni. Na pewno ta wygrana motywuje do dalszej pracy, ponieważ trzeba pamiętać, że od początku sezonu jedziemy niestety z luką w składzie. Ciężkie są takie mecze, gdy przyjeżdża tak mocny rywal w pełnym składzie. Budująca ta wygrana do ostatnich metrów. Nie pamiętam ile razy mecz zaczynał się tak naprawdę od zera, ponieważ często się robił remis. Cieszy, że chłopaki w ostatnich biegach wywalczyli zwycięstwo.” – mówi junior wrocławian, Bartłomiej Kowalski.

fot. Łukasz Wilk

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×