Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA/Wywiady

Wypowiedzi zawodników po meczu Betard Sparty Wrocław – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski [54:36]

Wypowiedzi zawodników

Autor: Jagoda Burka

Oceń Wpis

Wypowiedzi zawodników po meczu Betard Sparty Wrocław – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski [54:36]

Zapraszamy na wypowiedzi zawodników po meczu Betard Sparty Wrocław z Arged Malesą Ostrów Wielkopolski 54:36.

“Cieszymy się, że udało nam się dorzucić parę punktów do tabeli, bo było to mega potrzebne. Cieszę się też, że Tajski wrócił na odpowiednie tory, bo od początku był mega szybki. Ja muszę jeszcze trochę popracować bo nie jestem zadowolony ze swojego sprzętu. Ostrów walczył, udało popsuć się trochę nam nerwów, bo trzymali się do pewnego momentu. Powiem szczerze, że jakby dzisiaj przyjechał Lublin czy Gorzów, to byłoby nam bardzo ciężko, więc musimy, ja muszę osobiście popracować nad dyspozycją. Teraz będzie więcej jazdy, więc myślę, że to wyjdzie na plus.” – mówił po meczu Gleb Chugunov.  

279646328 5145344905531166 2005896425695602818 n
Wypowiedzi zawodników po meczu Betard Sparty Wrocław - Arged Malesa Ostrów Wielkopolski [54:36] 2

“Nie mogło być inaczej, byliśmy nastawieni na to, że musi to być przełomowe spotkanie, szczególnie, że u nas. Kamień z serca spadł, że to spotkanie jest wysoko wygrane. Teraz jest chwilowa przerwa od kolejki, także czekamy i będziemy mocno zmotywowani i przygotowani na najbliższe spotkanie. W przerwie od kolejki chcę trochę uporządkować głowę, sprzęt, bo jednak jazdy w tym tygodniu miałem indywidualnie bardzo dużo. Grudziądz, Tarnów, później tutaj treningi, później spadł deszcz, znowu warunki się zmieniły dzisiaj więc moja dyspozycja była taka średnia, na pewno też to czułem. Nie ma co się załamywać, mecz wygrany drużynowo, także tylko się cieszyć i trochę złapać oddechu.” – mówił junior Betard Sparty Wrocław, Bartłomiej Kowalski

Każda wygrana smakuje i ta również. Nie wszystko jest tak jak chcieliśmy, nie ma co ukrywać. Mamy teraz chwilę czasu, żeby sobie poukładać to czego nam brakuje, taką chociażby mamy nadzieję. Nie bardzo mamy jak wzmożyć treningi, mamy U24, mamy grand Prix, więc tych imprez mamy dużo, a do tego jeszcze 250-tki, więc cztery imprezy w środku tygodnia. Trudno będzie nam potrenować, szczególnie że chłopaki wyjeżdżają na Grand Prix, no ale mamy imprezy dla młodzieży.” – mówił trener wrocławian, Dariusz Śledź.

“Mieliśmy ciężkie spotkania, ale dobrze w końcu wygrać. Wszyscy jesteśmy szczęśliwi i mamy nadzieję, że podtrzymamy tą passę. Było trochę zimno na torze przez moje pierwsze biegi, ale porozmawialiśmy z chłopakami i znaleźliśmy odpowiednie ustawienia, ale z pewnością tor był dziś trochę inny. Zdobyłem parę punktów, ale czułem, że trochę ich traciłem na trasie i mogłem zdobyć więcej. Reszta zawodników jeździła na dobrym poziomie, więc tak musiało być.” – mówił Brytyjczyk, Dan Bewley.

Reklamy

fot. Paweł Wilczyński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×