Żużel - Best Speedway Tv

Wrażenia po 1 treningu GKM-u Grudziądz | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wrażenia po 1 treningu GKM-u Grudziądz

Wrażenia

Wrażenia po 1 treningu GKM-u Grudziądz

We wtorek 15 marca, odbył się pierwszy w tym roku trening na torze w Grudziądzu. Udział w zajęciach wzięli wszyscy krajowi zawodnicy oraz Fredrik Jakobsen. W relacji GKM tv, trójka zawodników i trener podzielili się swoimi wrażeniami z pierwszego wyjazdu na tor w roku 2022.

276172304 4871330099588008 6812087220593711603 n
fot. GKM Grudziądz

Przemysław Pawlicki

Czuję się dobrze, bardzo dobrze, jak to zawsze po zimowej przerwie. Każdy wraca na dużym głodzie, najchętniej to by się wyrwało kierownicę. Przede wszystkim podziękowania dla trenera z ekipą, że tak dobrze przygotowali tor na dzisiejszy trening. Tor jest przygotowany perfekcyjnie, na razie chodzi o dobrą zabawę, połapanie kątów, wyczucie motocykla. Za chwilę w ramach pojawią się jednostki, które mają się ścigać, a nie wykluczone, że te jednostki, którymi zaczyna się jazdy okazują się lepsze. Wszystko się okaże, nie są to jednostki złe, ale te na, których mam zamiar się ścigać czekają na moment kiedy będę już się czuł na tyle żeby się w nie wjeżdżać.

Robert Kościecha

Trzeba rozmawiać i to nie tylko przed treningiem, tylko całą zimę. Mamy trenera mentalnego – Marcina Zygmunta, żeby przyzwyczaić głowę do tych różnych rzeczy. Mam tutaj dwóch zawodników, których muszę uspokajać przed każdym wyjazdem. Większość zawodników jest spokojnych, ale to jest normalna rzecz i tłumaczę im żeby nie patrzyli na starszych zawodników, po których nie widać zimowej przerwy. Mówię żeby nie robili błędów i na spokojnie weszli w sezon.

Kacper Pludra

Reklamy

Na pewno są emocje, pierwszy trening z nową drużyną, na nowym torze. Przede wszystkim nastawiam się na dobrą zabawę. Troszkę inaczej ten sezon się zaczyna, tor jest inny od leszczyńskiego, teraz tak to wygląda i musze się przestawić. Trzeba dużo kółek nakręcić, żeby stał się moim domowym torem.

Krzysztof Kasprzak

Mimo, że to już tyle lat, to zawsze ten pierwszy trening… wiesz jak to jest, pół roku się nie czuło motoru. Motocross to zupełnie inny styl jazdy, inna rama. Pierwszy wyjazd miałem taki luźny, żeby ramę dokręcić, nowe łańcuchy, wiadomo wszystko się popuszcza. Teraz już fajnie mi się jechało, teraz będziemy codziennie trenować. W przyszłym tygodniu mamy odjechać jakieś sparingi. Dwa, trzy sparingi z obcym spod taśmy trzeba odjechać, między sobą to jednak jest zupełnie inaczej, przyjadą chłopacy z zewnątrz, każdy będzie chciał się przed sezonem pokazać. Tak jak mówię, dwa, trzy sparingi i można jechać walczyć do Ostrowa.

fot. GKM Grudziądz

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×