Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Włókniarz Częstochowa z Zielona-energia.com

Włókniarz Częstochowa

Włókniarz Częstochowa z Zielona-energia.com

Włókniarz Częstochowa postanowił przedstawić nowego sponsora tytularnego. Chodzi o firmę, która już wspierała żużlowców z Częstochowy. Zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa – pod taką nazwą w sezonie 2022 w PGE Ekstralidze wystartują żużlowcy. Osoby związane z zielona-energia.com należą do pasjonatów sportu żużlowego, dlatego też zacieśnienie relacji pomiędzy klubem a firmą było naturalnym krokiem.

– Jestem bardzo zadowolony, że zielona-energia.com zdecydowała się na jeszcze większą i ściślejszą współpracę z Włókniarzem Częstochowa. Branża, w której na co dzień działa firma, jest branżą typowo ekologiczną, która nam – klubowi, daje możliwość działania zgodnie z panującymi obecnie trendami związanymi z szeroko rozumianą ochroną środowiska – przekazał prezes Michał Świącik podczas prezentacji nowego sponsora.

Włókniarz Częstochowa

Zielona-energia.com to jeden z czołowych dostawców rozwiązań fotowoltaicznych w Polsce. Działające na rynku od 2013 roku przedsiębiorstwo pomogło tysiącom klientom zarówno z sektora B2B, jak i B2C w przejściu na “zieloną stronę mocy”. Firma posiada w swojej ofercie komponenty renomowanych marek i działa na terenie całej Polski, posiadając biura w Częstochowie, Warszawie i Kielcach.

fot. WłókniarzCzestochowa

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×