Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Transfery żużlowe. Josh Pickering i Ryan Douglas w Metalika Recycling Kolejarz Rawicz na sezon 2022.

Transfery żużlowe

Autor: Dawid Procajło

Transfery żużlowe. Josh Pickering i Ryan Douglas w Metalika Recycling Kolejarz Rawicz na sezon 2022.

Niedźwiadki nadal w natarciu transferowym na kampanię sezonu 2022, tym razem do zespołu dołączają Australijczycy Josh Pickering oraz Ryan Douglas!

Obaj zawodnicy do tej pory mniej znani szerszej publiczności, mogą zaskoczyć wielu obserwatorów 2 ligi żużlowej. Pierwszego z nich w poprzednim sezonie najczęściej można było oglądać w barwach zespołu Sheffield Tigers, natomiast drugi z wymienionych był podporą drużyny Wolverhampton Wolves.

Josh Pickering galeria 1
Josh Pickering


Nowy trener niedźwiadków Piotr Świderski liczy, że oba transfery żużlowe przyniosą korzyść dla drużyny a ich wkład będzie odczuwalny. Reprezentacji Australii to kolejni po Danielu Kaczmarku, Samie Mastersie oraz Damianie Drożdżu, zawodnicy ogłoszeni przez Metalika Recycling Kolejarz Rawicz do jazdy w sezonie 2022.

Ryan Douglas galeria 2
Ryan Douglas


Budowana ekipa przedstawia się bardzo interesująco i zapewne wielu kibiców zastanawia się teraz jak będzie wyglądała formacja juniorska wielkopolskich niedźwiadków. Z tą odpowiedzią władze klubu z pewnością nie będą długo zwlekać i ogłoszą niebawem kolejne transfery.

Foto: facebook Kolejarz Rawicz


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×