Transfery żużlowe. Josh Pickering i Ryan Douglas w Metalika Recycling Kolejarz Rawicz na sezon 2022.

Transfery żużlowe. Josh Pickering i Ryan Douglas w Metalika Recycling Kolejarz Rawicz na sezon 2022.

Niedźwiadki nadal w natarciu transferowym na kampanię sezonu 2022, tym razem do zespołu dołączają Australijczycy Josh Pickering oraz Ryan Douglas!

Obaj zawodnicy do tej pory mniej znani szerszej publiczności, mogą zaskoczyć wielu obserwatorów 2 ligi żużlowej. Pierwszego z nich w poprzednim sezonie najczęściej można było oglądać w barwach zespołu Sheffield Tigers, natomiast drugi z wymienionych był podporą drużyny Wolverhampton Wolves.

Josh Pickering galeria 1
Josh Pickering


Nowy trener niedźwiadków Piotr Świderski liczy, że oba transfery żużlowe przyniosą korzyść dla drużyny a ich wkład będzie odczuwalny. Reprezentacji Australii to kolejni po Danielu Kaczmarku, Samie Mastersie oraz Damianie Drożdżu, zawodnicy ogłoszeni przez Metalika Recycling Kolejarz Rawicz do jazdy w sezonie 2022.

Ryan Douglas galeria 2
Ryan Douglas


Budowana ekipa przedstawia się bardzo interesująco i zapewne wielu kibiców zastanawia się teraz jak będzie wyglądała formacja juniorska wielkopolskich niedźwiadków. Z tą odpowiedzią władze klubu z pewnością nie będą długo zwlekać i ogłoszą niebawem kolejne transfery.

Foto: facebook Kolejarz Rawicz


Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.
Avatar of Dawid Procajło

O Dawid Procajło

Miłośnik wszelkich żużlowych mijanek, szczególnie tych po balotach, dawniej kolarstwo szosowe amatorsko, fan zespołów PSŻ Poznań i Depeche Mode, prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.